Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Скачати: Досвід рекламної діяльності Рівненської державної обласної бібліотеки

Досвід рекламної діяльності Рівненської державної обласної бібліотеки

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
Досвід рекламної діяльності Рівненської державної обласної бібліотеки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,43 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Досвід рекламної діяльності Рівненської державної обласної бібліотеки


Будь-яка бібліотека, створюючи власну продукцію (методичні, бібліографічні видання, бази даних) і надаючи різноманітні послуги, прагне до того, щоб її робота була прийнята і належно оцінена користувачами. Для того, щоб зацікавити потенційного або постійного відвідувача, бібліотеки активно використовують рекламу. Кожна бібліотека, як правило, розуміє, що вдало організована реклама:–
по-перше, позитивно вплине на імідж бібліотеки,–
по-друге, сприятиме збільшенню кількості користувачів бібліотеки.
Рівненська державна обласна бібліотека (РДОБ) вже має певний досвід у проведенні рекламної діяльності. Усі відділи бібліотеки працюють над тим, щоб гідно представити її ресурси і послуги. Крім того, у структурі РДОБ діє відділ маркетингу та наукової роботи, на працівників якого покладено обов’язки координаторів рекламної діяльності. Саме вони, переважно, спілкуються з представниками ЗМІ та розповсюджують рекламні матеріали. Прагнучи прорекламувати бібліотеку загалом, її структурні підрозділи та широкий спектр бібліотечних послуг, працівники відділу створюють і поширюють рекламну продукцію – як у межах закладу, так і серед різних установ і організацій. РДОБ підтримує партнерські стосунки з органами місцевої влади, товариством «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка, обласними спілками письменників, журналістів, художників України, Краєзнавчим товариством польської культури, Комітетом виборців України, Центром «Сучасні освітні технології», Рівненською обласною організацією «Союз організацій інвалідів України», регіональним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів, обласним центром інвалідного спорту «Інваспорт», територіальним Центром зайнятості населення, Інститутом післядипломної педагогічної освіти, вищими та середніми навчальними закладами та іншими структурами міста.
Розуміючи усю важливість преси, радіо, телебачення у житті людини, бібліотека активно працює в напрямку налагодження тісних зв’язків із регіональними ЗМІ.
Організовуючи масові заходи, виставки, конференції, РДОБ обов’язково запрошує журналістів місцевих телерадіокомпаній (РДТРК, Рівне-1, Радіо-Край, Радіо-Трек) та часописів («Вісті Рівненщини», «ОГО», «Рівненська газета», «Сім днів», «Волинь», «Вільне слово», «VIP» та ін.).
Нерідко авторами газетних статей про проведені заходи виступають самі працівники бібліотеки. В 2005 р. у міському тижневику «Сім днів» започатковано рубрику «Книжкова полиця», де рекламуються нові надходження до бібліотеки. Книгозбірня має власну «Афішу» майже в кожному місцевому періодичному виданні, де вміщуються повідомлення про діючі виставки, події, які відбуватимуться в бібліотеці, нові надходження літератури та ін.
РДОБ плідно співпрацює з радіостанціями міста. У ранкових ефірах «Радіо-Трек» (найбільш рейтингової радіостанції Рівненської області) анонсуються події, які проходитимуть в бібліотеці, що звичайно сприяє збільшенню бажаючих відвідати заходи. З 2004 р. в ефірі радіостанції «Радіо-край» щопонеділка звучить бібліотечна рубрика «Календар знаменних та пам’ятних дат тижня». Короткий інформаційний огляд визначних подій краю, підготовлений працівниками бібліотеки, завжди отримує схвальні відгуки у слухачів.
На імідж бібліотеки позитивно впливають телерепортажі про її діяльність, які постійно з’являються на рівненських телеканалах: РДТ, Рівне-1.
Важливе значення у роботі із ЗМІ має підготовка якісних прес-релізів, в яких розкривається час і мета проведення заходу, вказуються його організатори та учасники. Прес-релізи розповсюджуються за допомогою факсу та електронної пошти.
Особливе значення для реклами бібліотеки мають друковані рекламні матеріали: плакати («2007 рік – Рік української книги»), путівники («Рівненська державна обласна бібліотека»), буклети («Рівненщина: Регіонально-інформаційний портал», «Центр Європейської інформації», «Центр-Окуляр»), закладки («Шановні депутати: До Ваших послуг»), кишенькові календарі («Центр Європейської інформації») та ін.

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Досвід рекламної діяльності Рівненської державної обласної бібліотеки

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок