Головна Головна -> Реферати українською -> Державне регулювання -> Робота з економетрії (вирішення завдань, таблиці, графіки)

Робота з економетрії (вирішення завдань, таблиці, графіки)

Назва:
Робота з економетрії (вирішення завдань, таблиці, графіки)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
76,97 KB
Завантажень:
2550
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Актуальність роботи.

В нинішній час економіка України наражається на важкі деформації, падає виробництво, росте безробіття, має місце інфляція. Для того, щоб виправити ситуацію ,що склалася на Україні необхідно побудова реальних моделей, за допомогою яких можна достатньо точно прогнозувати економічні процеси.

В нашій роботі ми вжили спробу побудови однієї з таких моделей.

Наукова новизна.

В нашій роботі ми використали засоби математичної статистики, теоретичного аналізу, теорії імовірності, системного аналізу, економетрії. Ми зробили першу спробу побудови економетричної моделі України.

Ми показали, як застосовуючи засоби економетрії можливо управляти економікою і розглянули відзнаки між регресійним аналізом і побудовою економетричної моделі.

Практична цінність.

В нашій моделі ми спробували відбити процеси, зв'язані з виробництвом, і побудували економетричну модель, показали, що можна прорахувати коефіціенти цієї моделі. Однак зараз склалася така ситуація, при якій не уміють цінувати інформацію, їй приділяється мало уваги, хоча за рубіжем вже давно навчилися її цінувати і до неї відносяться як до дуже дорогого товару. В зв'язку з цим у нас склалася ситуація інформаційного «голоду». Тому нам не вистачало статистичних даних. Ми маємо надію, що в найближчий час на Україні будуть розвиватися комп'ютерні технології і програмні продукти, буде приділятися більше уваги побудові економетричних моделей і їхньому використанню.

Апробація роботи.

Апробація моделі була вироблена на реальних статистичних даних, отриманих і взятих з збірника народної господарства, статистичних збірників, а також періодичної преси.

Завдання 1.

На базі статистичних показників змінних X(i) та Y(i), n=17, побудувати графік емпіричних змінних, вибрати форму криволінійної моделі, оцінити всі її параметри, визначити зони надійності при рівні значимості =0,9. Перевірити фактор Y на автокореляцію, а також оцінити прогноз для таких значень X: X1(p1)=15, X2(p2)=17, X3(p3)=20.

Рішення.

1-й крок:

1.1) взяти декартову систему координат на площині;

1.2) відкласти на ній точки (Xi; Yi), і=1,….., n;

1.3) обвести всі відкладені точки замкнутою кривою – отримати хмару розсіяння експерементальних даних;

1.4) на око провести криву, яка відповідає усередненим значенням.

У нашому випадку, по розташуванню крапок на графіку 1, можна

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Робота з економетрії (вирішення завдань, таблиці, графіки)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок