Головна Головна -> Реферати українською -> Державне регулювання -> ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ З ПІДВИЩЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ АКТИВНОСТІ МОЛОДІ В УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВОЮ

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ З ПІДВИЩЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ АКТИВНОСТІ МОЛОДІ В УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВОЮ

Назва:
ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ З ПІДВИЩЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ АКТИВНОСТІ МОЛОДІ В УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,66 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
УДК 316.621-053.6
Остапюк О.А.
ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ
З ПІДВИЩЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ АКТИВНОСТІ МОЛОДІ В УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВОЮ
Стаття присвячена проблемі розвитку та підвищення активності молоді в управлінні державою. Автор розглядає форми участі молоді в управлінні державою, визначає основні напрямки співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування з молоддю та залучення її до державної служби.
Ключові слова: політична активність, політична активність молоді, державне управління, органи державної влади, місцеве самоврядування, державна служба, молодь, соціальна група.
Статья посвящена проблеме развития и повышения активности молодежи в управлении государством. Автор рассматривает формы участия молодежи в управлении государством, определяет основные направления сотрудничества органов государственной власти и местного самоуправления с молодежью и привлечение ее к государственной службе.
Ключевые слова: политическая активность, политическая активность молодежи, государственное управление, органы государственной власти, местное управление, государственная служба, молодежь, социальная группа.
The article is dedicated to problem of the development and increasing to activities youth in management state. Author realizes forms of the participation youth in management state, defines main lines of cooperation organ state authorities and local home rule with youth and attraction her(it) to state service.
Key words: political activity, political activity of youth, state governance, bodies of state power, local governance, public service, youth, social group.
З переходом України на демократичний шлях розвитку її політична система постійно змінюється та вдосконалюється. Молодь є тим суспільним прошарком, який відіграє особливу роль у розвитку суспільства. Саме вона виступає провідником соціально-економічного, політичного і духовного відродження, рушієм нових якісних змін, викликаних назрілими потребами суспільства. Тому держава, що прагне прогресивного розвитку, потребує якомога повнішого залучення молоді до трансформаційних процесів [1, с. 3]. У цьому і проявляється процес політичної соціалізації, в ході якого зростає політична активність молоді, підвищується інтерес до політики. Як зазначає І. Денисова: «політична соціалізація - це процес залучення особистості до політичного життя суспільства, який включає сукупність всіх соціальних процесів, завдяки яким індивід засвоює певну систему політичних знань, норм, цінностей, установок, традицій, які дозволяють йому функціонувати в якості рівноправного політичного суб'єкта» [2, с. 78].
Вивченням питання молоді та особливостей процесу її політичної соціалізації займалися: О. Яременко, В. Головенько, М. Головатий, Н. Черниш, В. Пилипенко, В. Бебик, В. Ребкало, Є. Головаха, Н. Паніна, Ю. Пахомов, С. Макєєв, А. Надточій та багато інших. Проблему взаємодії влади і громадянина розглядали у своїх працях О. Боришполець, О. Валевський, В. Татенко, А. Колодій, Л. Купріна, Н.Демчук.
Вивчаючи дану проблему розвитку та підвищення активності молоді в управлінні державою, автор ставить наступні завдання: з' ясувати форми участі молоді в управлінні державою; визначити основні напрямки співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування з молоддю та залучення ії до державної служби.
Зміни, які відбулися в політичному та економічному житті України, потребують зростання політичної активності молоді та розвитку молодіжного руху. Передумовою для розвитку українського молодіжного руху повинна стати тісна взаємодія державних і недержавних інституцій з метою створення умов об'єднаної співпраці різних молодіжних громадських організацій для розвитку демократії і побудови відкритого суспільства в Україні [3, с. 78]. Це стане можливим лише за тісної співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування з молодим поколінням нашої держави.
Як показує аналіз програм політичних партій та блоків і положень про молодіжну політику, важливим залишається факт участі молодих активістів цих політичних партій та блоків у виборчому процесі в ролі кандидатів в депутати місцевих органів влади.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ З ПІДВИЩЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ АКТИВНОСТІ МОЛОДІ В УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок