Головна Головна -> Реферати українською -> Державне регулювання -> Система органів управління економікою Кабінет Міністрів і підпорядковані йому органи

Система органів управління економікою Кабінет Міністрів і підпорядковані йому органи

Назва:
Система органів управління економікою Кабінет Міністрів і підпорядковані йому органи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,02 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Згідно “Концепції переходу Української РСР до ринкової економіки”, метою розвитку підприємництва є формування розгалуженої мережі субєктів ринку.

Основні принципи, на яких повинно грунтуватися вирішення проблеми : н адання правових гарантій вільного підприємництва, включаючи гарантії права на майно, вироблену продукцію, на вільний вибір партнерів по прямих зв ’ язках, здійснення експортно-імпортних операцій, самостійне використання прибутку (доходу) ; створення рівних можливостей для розвитку усіх видів підприємницької діяльності, що базуються на різноманітних формах власності.

Розвиток підприємництва може регулюватися лише економічними методами – через податки та податкові пільги, кредити, квоти, ліцензії, санкції, дотації. Втручання органів державного та місцевого самоврядування у господарсько-комерційну діяльність підприємця не допускається.

Розвиток вільної конкуренції поміж товаровиробниками може заохочуватися шляхом надання замовлень на конкурсній основі з укладанням контрактів, диференціацією податків та податкових пільг, цільового кредитування та ціноутворення.

Для більш швидкого розвитку підприємництва, забезпечення прак-тичної реалізації прав та свобод підприємців, розширення сфер їх діяльності в республіці створюється гнучка система підтримки підприємництва.

Республіка регулює на своїй території розвиток іноземного підприєм-ництва, умови організації спільних підприємств, вільних економічних зон на базі діючого законодавства.

Закон України “Про підприємництво” (прийнятий 07.02.1991року) визначає підпрємництво як самостійну ініціативу,систематичну, на власний ризик діяльність по виробництву продукції, виконанню робіт, наданню послуг та зайняття торгівлею з метою одержання прибутку.

Не допускається зайняття підприємницькою діяльністю таких категорій громадян: військовослужбовців, службових осіб органів прокуратури, суду, державної безпеки, внутрішніх справ, державного арбітражу, державного нотаріату, а також органів державної влади і управління, які покликані здійснювати контроль за діяльністю підприємств.

Особи, яким суд заборонив займатися певною діяльністю, не можуть бути зареєстровані як підприємці з правом здійснення відповідного виду діяльності до закінчення терміну, встановленого вироком суду. Особи, які мають непогашену судимість за крадіжки, хабарництво та інші корисливі злочини, не можуть бути зареєстровані як підприємці, не можуть виступати співзасновниками підприємницької організації, а також займати в підприємницьких товариствах та їх спілках (об ’ єднаннях) керівні посади і посади, пов ’ язані з матеріальною відповідальністю.

Діяльність по виготовленню та реалізації наркотичних засобів, військової зброї та боєприпасів до неї, вибухових речовин може здійснюватися тільки державними підприємствами, а проведення ломбардних операцій – також і повними товариствами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Система органів управління економікою Кабінет Міністрів і підпорядковані йому органи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок