Головна Головна -> Реферати українською -> Державне регулювання -> Структура бізнес-плану інвестиційного проекту

Структура бізнес-плану інвестиційного проекту

Назва:
Структура бізнес-плану інвестиційного проекту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
61,43 KB
Завантажень:
222
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
У країнах з розвиненою ринковою економікою бізнес-план складається за певними стандартами й правилами і вважається типовим документом. Розробка й виклад бізнес-плану підпорядковані певній логічній структурі, яка в більшості країн має уніфікований характер. У зарубіжній і вітчизняній літературі, у нормативних документах рекомендується загальноприйнята структура бізнес-плану, яку показано на рис. 42.

Водночас загальна схема й порядок викладу бізнес-планів можуть різнитися залежно від характеру інвестиційного проекту. Так, для великих інвестиційних проектів, які потребують значних капітальних затрат або ж розраховані на тривалий період, а також пов'язані з випуском і впровадженням на ринок нових видів продукції, товарів, послуг, має бути розроблений повний варіант бізнес-плану. Він передбачає врахування й деталізацію всіх напрямків майбутньої діяльності, аналіз можливих ризиків і шляхів їх уникнення. Окремі висновки, пропозиції підтверджуються необхідними розрахунками, графіками, таблицями.

Для невеликих інвестиційних проектів (наприклад, для обгрунтування одержання позик) допускається скорочений варіант бізнес-плану, який накреслює загальні цілі та шляхи їх досягнення.

Крім того, порядок заповнення бізнес-планів залежить від багатьох інших факторів, питань, особливостей.

Розглянемо варіант складання інвестиційного бізнес-плану, виокремимо найважливіші його особливості. Пропонований макет бізнес-плану заповнений умовними даними і подається скорочено.

Бізнес-план інвестиційного проекту будівництва заводу облицювальних матеріалів

1. Характеристика підприємства-інвестора

1.1. Повна назва: відкрите акціонерне товариство "Західбуд".

1.2. Юридична адреса; 296022, м. Львів, вул. Зелена, 154.

1.3. Форма власності; приватна.

1.4. Перелік засновників; колектив працівників В А Т "Західбуд ".

2. Характеристика об'єкта інвестування

2.1. Назва; завод облицювальних матеріалів.

2.2. Спеціалізація; випуск облицювальних матеріалів з каменю, граніту, мармуру та ін.

2.3. Загальні обсяги виробництва; 18000 тис. кв. м зарік після виходу заводу на проектну потужність.

2.4. Характеристика земельної ділянки; 0,8 га земельної ділянки за адресою: 282000, м. Тернопіль, вул. Промислова, 52.

3. Характеристика продукції

3.1. Опис продукції; плитка облицювальна різної форми, конфігурації, розмірів для виконання зовнішніх облицювальних робіт: фасадів будинків, огорожі, тротуарів, доріжок та ін., має добрі декоративні якості.

3.2. Якісні показники; вироби водо- та морозостійкі, мають великий запас міцності під час транспортування, вантажно-розвантажувальних робіт, не піддаються впливу інших атмосферних явищ.

3.3. Умови випуску продукції; місцева сировина, вітчизняне та імпортне устаткування, наявність трудових ресурсів.

4. Аналіз ринку

4.1. Умови транспортування, реалізації й ринок збуту; транспорту-

здійснюватиметься здебільшого залізницею з під'їзної колії, а в межах західного регіону, у центральні області та поза межами України — автомобільним транспортом.

4.2. Основні споживачі продукції; органи місцевої влади для упорядкування міст і сіл, а також: підприємства, організації, населення. Облицювальні матеріали користуються великим попитом у західному регіоні. Характерною є тенденція до зменшення обсягів продажу вітчизняних облицювальних матеріалів і збільшення імпортних. Про це свідчать дані табл. 28.

4.3. Конкуренти; аналогічна продукція випускається такими самими підприємствами в Житомирській і Сумській областях; західні регіони забезпечуються здебільшого зарубіжними облицювальними матеріалами.

4.4. Рівень цін на продукцію; не перевищуватиме вартості аналогічних виробів на вітчизняних і зарубіжних підприємствах (з урахуванням увізного мита).

5. План виробничої діяльності об'єкта інвестування

5.1. Опис виробничого процесу; продукція виготовлятиметься шляхом розпилювання та шліфування вихідних матеріалів, декоративного оздоблення виробів і нанесення на них захисного покриття.

5.2. Прогнозовані річні обсяги випуску продукції та продажу; наведені в табл. 29. Проектної потужності підприємство досягне на третьому році після введення об'єкта в дію.

5.3. Основні фактори, що забезпечують виробничу діяльність.

5.3.1. Наявність сировини, матеріалів, основні постачальники; основною сировинною базою є місцевий бурий камінь, а також: граніт і мармур з Рівненської та Житомирської областей. Сировина постачатиметься здебільшого залізницею.

5.3.2. Наявність енергетичних ресурсів:/ична потреба в електроенергії для забезпечення виробничої діяльності— 187млн кВт-год. Холодна і гаряча вода, пара постачатимуться з комбайнового заводу (є договір про наміри).

5.3.3. Характеристика технологій; технологічний цикл складатиметься з таких етапів: попереднього очищення сировини, розпилювання, миття, обробки спеціальними водо- та морозостійкими засобами, шліфування, декоративного оздоблення й нанесення захисного покриття на лицьовий бік виробів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Структура бізнес-плану інвестиційного проекту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок