Головна Головна -> Реферати українською -> Державне регулювання -> Характеристика митного режиму переробки товарів за межами митної території

Характеристика митного режиму переробки товарів за межами митної території

Назва:
Характеристика митного режиму переробки товарів за межами митної території
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,92 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Порядок використання митного режиму "переробка за межами митної території України" регулюється ст. 237-242, гл. 39 МКУ. Під зазначеним режимом варто розуміти такий режим, відповідно до якого товари, що перебувають у вільному обороті на митній території України, вивозяться з метою їхньої переробки за межами митної території України (при цьому до них не застосовуються заходи нетарифного й тарифного регулювання) та наступного повернення в Україну. У ст. 238 МКУ зазначено, що при переробці товарів за межами митної території України з ними дозволено робити ті самі операції, що провадяться при використанні режиму "переробка на митній території України" 1 (ст. 231 МКУ). Іншими словами, товари в режимі "переробка за межами митної території України" можуть вивозитися з України для наступних цілей 2:

Під терміном “переробка” варто розуміти операції з давальницькою сировиною в зовнішньоекономічних відносинах. Порядок здійснення зазначених операцій регулюється, зокрема, положеннями Закону № 327/95-ВР. У ньому зазначено, що:

до операцій з давальницькою сировиною в зовнішньоеконо-мічних відносинах відносяться операції з перероблення (оброблення, збагачення або використання) товарів (для розглянутого митного режиму - за межами митної території України) за відповідну плату із застосуванням певного технологічного процесу, в результаті використання якого міняється код по ТН ЗЕД (незалежно від кількості переробних підприємств й етапів переробки) і виходить готова продукція (ст. 1 Закону № 327/95-ВР).

Варто врахувати, що попередньо надана іноземному переробнику для переробки давальницька сировина повинна бути основним матеріалом на конкретному та на заключному етапі його переробки і, крім того, складати у вартісному вираженні не менше ніж 20% 3 загальної вартості готової продукції, що повертається ук-раїнському замовнику 4. Тільки з огляду на ці додаткові умови, визначену операцію можна віднести до операцій з переробки давальницької сировини українського замовника.

Для їхньої обробки (тобто монтажу, зборки та налагодження, внаслідок чого виходять інші товари), ремонту (у тому числі відновлення та регу-лювання), для повного використання (витрати) цих товарів, що не є продуктами переробки, але сприяють процесу виготовлення зазначених продуктів переробки або полегшують його.

Вивезення давальницької сировини за межі митної території України. Сплата податків і зборів при вивезенні українським замовником давальницької сировини за межі митної території України для його переробки провадиться відповідно до ст. 5 Закону № 327/95-ВР. У зазначеному пункті розглянуто дві ситуації:

1) Законодавчими актами передбачено порядок нарахування податків і зборів при вивезенні певних товарів (тобто сировини) за межі митної території України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Характеристика митного режиму переробки товарів за межами митної території

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок