Головна Головна -> Реферати українською -> Діловодство -> Різновиди наукових текстів: дипломна робота

Різновиди наукових текстів: дипломна робота

Назва:
Різновиди наукових текстів: дипломна робота
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,69 KB
Завантажень:
373
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат
на тему:
«Різновиди наукових текстів:
дипломна робота»


Вступ
У добу творення незалежної Української держави, коли прийнято закон про надання українській мові статусу державної, питання культури мови набувають особливої ваги. Ширшає коло тих, хто пише, читає та розмовляє української мовою як рідною. Писемне спілкування в державному, суспільному, політичному, господарському житті, в ділових відносинах між між організаціями та установами, в органах управління, переходить на українську мову. Часто недосконале володіння українською мовою спричиняє появу чималої кількості типових помилок, хибних висловів, слів-покручів і знижує рівень культури мовлення у загальнонаціональному вимірі.
За таких умов дуже важливо озброїти знанням про ділові папери студентів вищих закладів освіти, адже саме за допомогою ділових документів, листів установлюються офіційні, службові, ділові, партнерські контакти між закладами, підприємствами, а також налагоджуються приватні стосунки між людьми.
Отже, завданням мого реферату є сформувати уміння й навички складання, написання та оформлення наукової роботи (дипломної роботи).


Мета і значення дипломних робіт
Виконання дипломних робіт є заключними етапом навчання студентів у ВНЗі. Мета дипломної роботи полягає у: систематизації, закріпленні розширенні теоритичних і практичних знань зі спеціальності, застосування цих знань при рішенні конкретних наукових, технічних, економічних і виробничих завдань, а також завдань культурного будівництва; розвиток навичок самостійної роботи і оволодіння методикою дослідження та експериментів до самостійної роботи в умовах сучасного виробництва.
Перевага підготовки та захисту дипломних робіт полягає передусім у тому, що їх підготовка і захист органічно входять до змісту навчання майбутнього фахівця, забезпечують поглиблення та розширення (вгалузі певної проблеми) теоритичних знань, практичних умінь, удосконалення нивиків самостійної роботи студентів, творчої діяльності і наукових досліджень, вбирають вивчення та узагальнення економічного досвіду, літературне оформлення реультатів виконаної роботи.
Вимоги до дипломних робіт
До дипломних робіт пред’являється низка вимог, найважливішими з яких є наступні:
- актуальність тематики, відповідність її сучасному стану і перспективам розвитку певної галузі науки, практичним задачам і загальним цілям виконання дипломних робіт у ВНЗ;
- вивчення і критичний аналіз монографічної і періодичної літератури теми дипломних робіт;
- вивчення і характеристика історії проблеми, яка підлягає дослідженню, та її практичного стану;
- чітка характеристика предмету, цілей і методів дослідження, опису і аналізу проведених автором експериментів;
- узагальнення результатів, обгрунтування висновків і практичних рекомендацій.
Слід зауважити, що студент не може обмежуватися реферуванням літературних джерел або простим описом тієї чи іншої проблеми, він відтворює творчу роботу на основі глибокого вивчення теорії та історії питання практики, предового та особистого досвіду, виходячи з результатів проведених ним спостережень, лабораторних або виробничих екмпериментів.
Підготовка дипломних робіт до захисту
Організацію підготовки щодо виконання дипломних робіт проводять ті кафедри ВНЗу, що є випускними (спеціальні, педагогічні, методичні та ін.), які практикують постановку цих робіт. Відповідно до діючих положень, випускові кафедри визначають тематику дипломних робіт, яка повинна щорічно поновлюватися та затверджуватися радою факультету.
У процесі вибору тематики рекомендується враховувати відповідності її рівню розвитку сучасної науки, напрямкам наукових досліджень, які склалися на кафедрах, а також тими можливостями забезпечення студентів-дипломників кваліфікованими науковими керівниками.
Тематика дипломних робіт, яка визначається випусковими кафедрами ВНЗу, є приблизною (на початку начального року) як за змістом , так і за формулюванням. Прблизна тематика може міститив в собі достатньо широкі проблеми для того, щоб, по-перше, запобігти надмірному перевантаженню рекомендованого студентам переліку тем дипломних робіт і, по-друге, надати диплломникам можливість за допомогою наукових керівників уточнювати формулюванння обраних тем (у межах позначених тематикою широких проблем), з урахуванням умов, можливостей та інтересів кожного студента.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Різновиди наукових текстів: дипломна робота

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок