Головна Головна -> Реферати українською -> Діловодство -> Контроль за виконанням документів

Контроль за виконанням документів

Назва:
Контроль за виконанням документів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,12 KB
Завантажень:
434
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Контроль за виконанням документів
§ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Контроль за виконанням документів і прийнятих решеній- невід'ємна функція управління, необхідний елемент організації управлінської діяльності і важлива складова частина діловодного процесу. Мета контролю - сприяння своєчасному і правильному виконанню рішень, завдань і доручень керівництва, забезпечення отримання інформації, необхідної для оцінки діяльності підрозділів і виконавців.
2. У контрольній діяльності розрізняють дві групи операцій: по контролю за виконанням документів по суті поставлених в них питань і по контролю з погляду відповідності форми створюваних документів їх змісту і за своєчасністю виконання. Першу групу контрольних операцій виконують керівники всіх рангів, другу - діловодна служба установи з вхідною в її склад службою контролю виконання.
Основні задачі контрольної служби - контроль за термінами виконання вхідних, витікаючих і внутрішніх документів і усних вказівок керівництва; узагальнення даних, одержуваних в результаті контрольної діяльності і доведення їх до зведення керівництва; розробка пропозицій по прискоренню і вдосконаленню документообращенія, зміцненню виконавської дисципліни. Контрольні служби міністерств, главків, промислових і виробничих об'єднань здійснюють також методичне керівництво роботою по контролю за виконанням документів в підвідомчих установах і структурних підрозділах.
3. У установах I, II і III категорій контроль за виконанням здійснюють спеціальні структурні підрозділи (управління справами, управління по контролю виконання і діловодству, інспекції, контрольні групи, бюро і т. п.), спеціальні співробітники (інспектора по контролю, референти) або секретарі (інспектора, діловоди). Всі вони у багатьох випадках входять до складу управлінь по контролю виконання або канцелярій.
У установах IV категорії і в структурних підрозділах виконання документів контролює секретар або інша спеціально призначена особа.
По вказівці керівника установи або структурного підрозділу виконання документів може контролювати
126
спеціально призначений співробітник, що не числиться у складі діловодної служби, але суміщаючий свої прямі обов'язки з обов'язками по контролю за виконанням документів.
У виконкомах обласних Рад народних депутатів контроль виконання документів здійснюють завідувач канцелярією, інспектор по контролю, помічники голови виконкому і заступники голови, старший референт, референт, секретарі приймалень голови і його заступників. У відділах і управліннях виконкому обласної Ради цей контроль здійснює завідувач канцелярією (секретар) або інспектор по контролю.
4. Важливою умовою ефективності контролю є його централізація. Контрольні операції слід зосереджувати в одному структурному підрозділі або у одного співробітника. Контрольні функції повинні бути висловлені в інструкції по діловодству; обов'язки, права і відповідальність, пов'язані з контрольною діяльністю, - в посадовій інструкції.
5. У установі відповідно до чинних нормативних актів і вказівок складається перелік документів, що підлягають контролю виконання. Разом з документами директивних і вищестоящих органів і розпорядливими документами самої установи в перелік включають важливі специфічні документи, властиві даній системі управління. Перелік розробляється діловодною службою установи з участю юриста, включається в інструкцію по діловодству або затверджується керівником установи.
Зразковий перелік документів, що підлягають контролю, з вказівкою термінів їх виконання приведений в прплояс_32.
6. Інформація про результати контролю виконання повинна поступати тим керівникам, які встановлюють необхідність контролю документів п терміни їх виконання. Цю вимогу необхідно дотримувати незалежно від місця контрольної інстанції в структурі установи. Наприклад, інформацію про виконання документів і доручень контрольна група направляє безпосередньо керівництву установи, хоча група може входити до складу канцелярії, а по"следпня - до складу управління справами даної установи.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Реферат на тему: Контроль за виконанням документів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок