Головна Головна -> Реферати українською -> Діловодство -> Поняття та терміни, що стосуються уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації, роботи з документами, раціоналізації документообігу

Поняття та терміни, що стосуються уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації, роботи з документами, раціоналізації документообігу

Назва:
Поняття та терміни, що стосуються уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації, роботи з документами, раціоналізації документообігу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,06 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Поняття та терміни, що стосуються уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації, роботи з документами, раціоналізації документообігу.
Уніфікація (від лат. unio facere — робити єдиним) означає приведення до одноманітності, зведення чого-небудь до єдиної форми, системи, єдиних нормативів, приведення до однаковості (подібності). Палеха Ю. І. Документаційне забезпечення управління: Підручник. – К.: МАУП, 1997. – 344 с.
Документ - это метод закрепления разными способами на специальном материале информации о фактах, действий, явлений объективной действительности и разумной деятельности человека. [16, c. 36]
Документована інформація – інформація, зафіксована на матеріальному носії та має реквізити для її ідентифікації.
Діловодство - це діяльність, яка охоплює процеси документування і організації роботи з документами в процесі виконання управлінських функцій.
Реквізит – це обов’язків елемент, властивий певному виду документа.
Документообіг – це рух в організації з моменту їх створення або одержання до завершення виконання або відправлення.
Електронний документообіг (обіг електронних документів) - сукупність процесів створення, обробки, відправлення, передачі, отримання, збеpігання, використання і знищення електронних документів, які виконуються із застосуванням перевірки цілісності і в разі потреби з підтвердженням факту отримання таких документів.( ст. 9 Закону України “Про електронний документ”:)
Машиночитаемый документ — документ, пригодный для автоматического считывания содержащейся в нём информации, записанный на магнитных, оптических и других носителях информации.
Электронный документ (ЭД) — документ, созданный с помощью средств компьютерной обработки информации, подписанный и сохранённый на машинном носителе в виде файла соответствующего формата.
Просто об электронном документообороте
Система автоматизации документооборота (Система электронного документооборота) — организационно-техническая система, обеспечивающая процесс создания, управления доступом и распространения электронных документов в компьютерных сетях, а также обеспечивающая контроль над потоками документов в организации.
Організаційно-розпорядчий документ - Вид письмового документа, у якому фіксують рішення адміністративних і організаційних питань, а також питань управління, взаємодії, забезпечення і регулювання діяльності органів влади, установ, підприємств, організацій, їх підрозділів і посадових осіб. Вікіпедія
Система документації – це сукупність взаємопов'язаних документів, що застосовуються у певній сфері діяльності.
Уніфікована система документації (УСД) – це система документації, що створена за єдиними правилами та вимогами і містить інформацію, необхідну для управління у певній сфері діяльності.
Управлінська документація – це сукупність взаємопов'язаних документів, що застосовуються для вирішення завдань управління національним господарством і мають нормативно-правову силу.
Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації – це система документації, використовувана для вирішення організаційно-розпорядчих завдань управління. (ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ. – ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Держстандарту України від 31.12.98 № 1024. - ДЕРЖАВНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ. - Державний класифікатор управлінської документації. - ДК 010-98. - Чинний від 1999-06-010
Персональний комп’ютер - це обчислювальна система, усі ресурси якої повністю спрямовані на забезпечення діяльності одного робочого місця управлінського працівника. Стенюков М.В. Документы. Делопроизводство. – М.: „ПРИОР”, 1995. –144 с.
Программмное обеспемчение (произношение обеспечемние не рекомендуется) — наряду с аппаратными средствами, важнейшая составляющая , включающая и , предназначенные для решения определённого круга задач и хранящиеся на .
Розрізняють та ;
Системне програмне забезпечення призначено для обслуговування власних потреб комп'ютера — забезпечення його працездатності і виконання його внутрішніх функцій, а також для створення передумов для виконання прикладного програмного забезпечення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Поняття та терміни, що стосуються уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації, роботи з документами, раціоналізації документообігу

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок