Головна Головна -> Реферати українською -> Діловодство -> Ділові прийоми та їх організація

Ділові прийоми та їх організація

Назва:
Ділові прийоми та їх організація
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,93 KB
Завантажень:
553
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему:
Ділові прийоми та їх організація


План
Загальна інформація про прийоми.
Класифікація ділових прийомів.
Денні ділові прийми:
«Келих вина» та «Келих шампанського»;
б) «Сніданок».
Вечірні ділові прийоми:
а) «Коктейль»;
б) «А-ля фуршет»;
в) «Обід»;
г) «Обід-буфет» (шведський стіл);
д) «Вечеря».
5) Чайний та кавовий столи.
6) Різновиди типів ділових прийомів:
а) «Бранч»;
б) «Барбекю» (шашлик);
в) «Пікнік»;
г) «Келих вина із сиром».
7) Деякі особливості одягу для ділових прийомів.
8) Як слід поводитись та про що слід говорити на ділових прийомах.
9) Список використаної літератури.
1. Загальна інформація про прийоми
У другій половині XVIII століття в Англії почався промисловий переворот. Це спричинило до розвитку підприємництва і розвитку буржуазії. Саме тоді, щоб відзначити свою приналежність до нового класу, нові торговці, банкіри і власники мануфактури стали вводити норми поведінки, одяг, що згодом склав сучасний американо-європейський діловий стиль. У XIX і XX столітті європейські і американські бізнесмени грали домінуючу роль на світовій арені. Разом з своїм капіталом, товарами і технологіями вони принесли всьому світу і правила поведінки в діловому середовищі.
З тих пір цих правил дотримуються бізнесмени не тільки Європи і Америки, але і Японії, Азії, Африки. У всіх країнах атрибутом ділової людини найчастіше є англійський піджак, смокінг або фрак.
Багато питань європейські бізнесмени вважають за краще обговорювати в неслужбових умовах, в ресторанах. Вважається, що неофіційна обстановка сприяє заглаженню можливих суперечностей, дозволяє вільніше висловлювати дійсну думку або критичне зауваження в адресу партнера, не ризикуючи викликати його незадоволення. Більшість правил, що стосуються ділових прийомів, схожі у всіх європейських країнах, проте деякі теми для розмови різняться.
Прийоми – це старовинна форма підтримки контактів між людьми. Ділові прийоми використовуються з метою встановлення та підтримки офіційних відносин. Сучасні правила їх підготовки і проведення, етикет поведінки гостей увібрали багатовікові традиції культури гостинності та застілля різних народів. Такі прийоми знайшли своє застосування у різних ділових сферах життя людей. Наприклад, дипломатичні прийоми – одна із загальноприйнятих і поширених форм зовнішньополітичної діяльності урядів, міністерств закордонних справ, дипломатичних представництв. Нині установи та фірми, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю, дедалі частіше використовують таку форму спілкування, як прийоми, для встановлення, розвитку й поглиблення ділових контактів, отримання інформації про стан справ у сферах бізнесу, які їх цікавлять, доведення до широкого кола осіб корисної інформації про себе.
Розрізняють офіційні та неофіційні прийоми. Приводом для світських неофіційних прийомів можуть бути різноманітні події: національні, місцеві, професійні свята, дні народження, театральні прем'єри. Ділові офіційні прийоми влаштовують з нагоди національного свята, знаменної події, річниці, на честь перебування в країні іноземної делегації, під час відкриття представництва фірми, презентації різних товарів, послуг, проведення конгресів.
2. Класифікація ділових прийомів
У міжнародній протокольній практиці склалася класифікація прийомів, яка має певною мірою умовний характер. Зокрема, відповідно до часу проведення розрізняють денні та вечірні прийоми.
До денних належать прийоми типу:
"келих шампанського";
"келих вина";
"сніданок".
До вечірніх, які більш поширені у протокольній практиці і вважаються почеснішими й урочистішими, ніж денні, відносять прийоми типу:
"коктейль";
"а-ля фуршет";
"чай";
"журфікс";
"обід";
"вечеря";
"обід-буфет".
Крім головних видів прийомів, є їх різновиди:
«бранч»;
«барбекю» (шашлик);
«пікнік»;
«келих вина із сиром».
Згідно з формою проведення прийоми поділяються на прийоми без розсаджування та з розсаджуванням. Коли вас запросили на "сніданок", "обід", "вечерю", гості сідають за стіл у визначеному порядку. На прийомі типу "обід-буфет" розміщуються вільно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Ділові прийоми та їх організація

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок