Головна Головна -> Реферати українською -> Діловодство -> Оформлення документів в системі МВС України

Оформлення документів в системі МВС України

Назва:
Оформлення документів в системі МВС України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,97 KB
Завантажень:
237
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
РЕФЕРАТ
на тему:
Оформлення документів в системі МВС України


ПЛАН
1. Основні положення щодо оформлення документів в системі МВС України
2. Вимоги до змісту і розташування реквізитів документів
3. Вимоги до бланків і оформлення документів
Список використаної літератури


1. Основні положення щодо оформлення документів
в системі МВС України
Оформлення документів в системі МВС України відбувається згідно загальних правил діловодства та Інструкції “Про вимоги щодо оформлення документів у системі МВС України”, затвердженої Наказом МВС України від 20.01.2004 №55. Вимоги цієї Інструкції поширюються на організаційно-розпорядчі документи (далі – документи) – постанови, розпорядження, накази, вказівки, положення, рішення, протоколи, акти, листи тощо, створювані в результаті діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління МВС України, навчальних закладів та урядових органів державного управління, які діють у складі МВС України:
Інструкція установлює: склад реквізитів документів; вимоги до змісту і розташовування реквізитів документів; вимоги до бланків та оформлювання документів; вимоги до документів, що їх виготовляють за допомогою друкувальних засобів.
Вимоги щодо оформлювання реквізитів можна поширювати на всі класи уніфікованих систем документації.
Ця Інструкція не поширюється на процеси створювання та обігу електронних організаційно-розпорядчих документів.
2. Вимоги до змісту і розташування реквізитів документів
Зображення Державного Герба України, герба Автономної Республіки Крим на бланках із кутовим розташуванням реквізитів розміщують на верхньому березі бланка над серединою рядків із назвою організації, а на бланках з поздовжнім – у центрі верхнього берега. Розмір зображення: висота – 17 мм, ширина – 12 мм.
Зображення емблеми організації відповідно до наказу МВС України від 26.12.2000 № 905 розміщують з лівого боку від назви органу. Емблему не відтворюють на бланку, якщо на ньому розміщують зображення Державного Герба.
Зображення нагород відтворюють на бланках документів згідно з законодавством і розміщують на лівому березі бланка на рівні назви організації та назви структурного підрозділу організації.
Код організації проставляють за ЄДРПОУ після довідкових даних про організацію.
Код форми документа (якщо він є) проставляють згідно з ДК 010 – 99 (Державний класифікатор управлінської документації – ДКУД) вище назви виду документа.
Назву міністерства, організації вищого рівня зазначають скорочено, а за відсутності офіційно зареєстрованого скорочення – повністю. Друкується великими літерами 16 кеглем, напівжирним шрифтом (у комп’ютері – “Ж”).
Назва організації автора документа повинна відповідати назві, зазначеній у його установчих документах. Скорочену назву організації зазначають тоді, коли вона офіційно зафіксована в положенні (статуті) про організацію, і подають у дужках (або без них) нижче повної, окремим рядком у центрі. Друкується великими літерами 16 кеглем, напівжирним шрифтом.
Назву структурного підрозділу організації зазначають тоді, коли він – автор документа, і розміщують нижче назви організації. Друкується великими літерами 16 кеглем, напівжирним шрифтом.
Довідкові дані про організацію містять: поштову адресу та інші відомості (номери телефонів, факсів, телексів, рахунків у банку, адресу електронної пошти тощо), які розміщують нижче її назви або назви структурного підрозділу.
Назву виду документа: наказ, розпорядження, рішення, інструкція, вказівка тощо – зазначають на кожному документі, за винятком листів (вона повинна відповідати переліку форм, які використовують в організації) і друкують великими літерами 16 кеглем, напівжирним шрифтом; крапку в кінці назви документа не ставлять. Перелік містить назви уніфікованих форм документів згідно з ДК 010 – 99 та тих, що відповідають організаційно-правовому статусу організації.
Дата документа – це дата його підписання, затвердження, прийняття, реєстрації, яку оформляють цифровим способом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Оформлення документів в системі МВС України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок