Головна Головна -> Реферати українською -> Діловодство -> ДОКУМЕНТИ ПО ОСОБОВОМУ СКЛАДУ

ДОКУМЕНТИ ПО ОСОБОВОМУ СКЛАДУ

Назва:
ДОКУМЕНТИ ПО ОСОБОВОМУ СКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,67 KB
Завантажень:
57
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ДОКУМЕНТИ ПО ОСОБОВОМУ СКЛАДУ створюються з приводу прийняття працівників на роботу, звільнення їх, переве-дення на іншу роботу, надання відпусток, а також заохочення, накладання дисциплінарних стягнень і т. д. До таких документів належать:
особові картки;
заяви;
накази по особовому складу;
характеристики;
автобіографії;
анкети;
доручення;
розписки;
особові справи;
трудові книжки.
Приймаючи особу на роботу, для виконання якої потрібні спеціальні знання (наприклад, на посаду лікаря, вчителя, водія), адміністрація зобов'язана вимагати пред'явлення диплома чи іншого Документа про відповідну освіту, професійну підготовку. Особи, яким не виповнилося 18 років, повинні обов'язково подавати медичні висновки про можливість виконання ними обраної роботи. Документацію по особовому складу ведуть з моменту зачислення працівника на роботу на підприємство (в організацію, установу)* і виділяють у самостійну групу, що зумовлено надзвичайною важ-ливістю її та особливостями документування.
Розроблена й застосовується підсистема уніфікованих форм до-кументів щодо забезпечення кадрами органів державного управління, яка є складовою Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої Документації, її розробка спричинена створенням уніфікованих документаційних комплексів, придатних для використання в авто-матизованих системах керування (АСК) і в умовах застосування традиційних методів оброблення документів. Зазначену підсистему документів рекомендовано для використання на всіх рівнях уп-равління.
До складу підсистеми входять уніфіковані форми документів, які забезпечують реалізацію завдань, пов'язаних з прийняттям, пе-реведенням, звільненням працівників, наданням відпусток (анкета, додаток до анкети, наказ, розпорядження, заява, подання, графік відпусток, пояснювальна записка, доповідна записка), а також інструкція щодо застосування уніфікованих форм документів.
На підприємствах, де обсяг документообігу не перевищує 10 тис. документів на рік, такого структурного підрозділу, як відділ кадрів, може не бути, тому всі операції, пов'язані з його роботою, виконує секретар-референт (технічний секретар, офіс-менеджер), який по-винен володіти знаннями стосовно роботи з документами по осо-бовому складу й надавати допомогу відповідним службам у підготуванні, складанні, оформленні цих документів.
Приймаючи на роботу особу, відповідальний працівник відділу кадрів (або секретар-референт, технічний секретар, офіс-менеджер) повинен звірити всі відомості, внесені в анкету й автобіографію, з оригіналами документів (паспортом, дипломом, трудовою книжкою).


ОСОБОВІ КАРТКИ
На підставі виданого наказу (розпорядження) про зачислення особи на роботу працівник відділу кадрів (секретар-референт, тех-нічний секретар) заповнює документ первинного обліку — ОСО-БОВУ КАРТКУ (типова форма № П-2)** Затверджено наказом Міністерства статистики України 27.10.95 № 277 Від-повідно до постанови Кабінету Міністрів України 22.01.96 № 118 «Про створення реестра підприємств та організацій України» реквізит 4 формуляра-зразка замінено ідентифікаційним кодом ЄДРПОУ (Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України) 3 01.07.97 в Україні замість реквізиту 5 формуляра-зразка введено УКУД (Український класифікатор управлінської документації).
, робить відповідні записи у трудовій книжці, формує особову справу; бухгалтерія відкриває особовий рахунок.
Особова картка працівника (дод. 42) є основним документом з обліку особового складу на підприємстві. Всі записи, зроблені в картці, мають бути документально підтверджені. На підставі паспорта працівника вказують: прізвище, ім'я, по батькові; рік, місяць, число народження; місце народження; серію, номер паспорта, ким і коли його видано; домашню адресу; родинний стан. Дані про загальний та безперервний стаж роботи, переміщення працівника, про останнє місце роботи, дату й причину звільнення з останнього місця роботи зазначають на підставі записів у трудовій книжці. На підставі диплома роблять відповідні записи у графах № 4 (а— г), 5, 6.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ДОКУМЕНТИ ПО ОСОБОВОМУ СКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок