Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Діловодство -> реферат: Шляхи вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення владних структур

Загрузка...

Шляхи вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення владних структур / сторінка 2

Назва:
Шляхи вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення владних структур
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,78 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Це завдання покладено на відділ електронної обробки інформації, який опрацьовує понад 100 веб-сайтів інформаційних видань та аналітичних проектів як України, так і близького та далекого зарубіжжя. Тут інформація структурується за відповідними рубриками, що відображають основні напрями громадсько-політичного життя.
Поряд з цим, зважаючи на досить швидкий розвиток Інтернету в Україні, а також прилучення до всесвітньої мережі не лише державних установ, а й численних підприємств та громадських організацій з усіх куточків України, джерельна база СІАЗ постійно зростає. Так, якщо раніше при опрацюванні інформації основна увага зосереджувалася саме на центральних установах та інформаційних виданнях, то тепер є можливість детально опрацьовувати окремі регіони.
Отже, аналітики СІАЗу готують щоденний огляд оперативної інформації «Регіони сьогодні», який передбачає оперативний аналіз щоденної інформації політичного, економічного, соціально-культурного характеру тощо.
Тут джерелами інформації є загальноукраїнські видання, регіональна преса, газети політичних партій, громадських організацій, інтернет- видання. Однак слід зауважити, що акцент у роботі робиться в першу чергу на регіональні видання. Вони детальніше надають інформацію щодо діяльності місцевих органів влади, конкретніше висвітлюють політично-економічні й соціальні процеси конкретного регіону. Крім того, сьогодні більшість друкованих регіональних періодичних видань мають електронні версії, що також надає більших можливостей для оперативного використання інформації з регіонів. Зокрема, активно використовуються офіційні сайти облдержадміністрацій як джерела інформації про діяльність місцевих владних структур.
А найбільш універсальними джерелами інформації є сайти інформаційних агентств, сайти електронних періодичних видань та цілий ряд інших. Інформація на цих сайтах систематизована за рубриками: аналітика, новини в Україні і світі, політика, економіка, новини з регіонів, кримінал, культура тощо. Однак при постійно зростаючих обсягах інформації головною проблемою при підготовці інформаційно-аналітичних матеріалів став відбір інформації. З причини того, що та сама інформація може бути представлена в різних джерелах, вона може бути непере- віреною, поверхневою, мати кон'юнктурний характер, а відомості, що містяться в ній, можуть бути застарілими. Тому при підготовці огляду аналітики відділу оперативного аналізу враховують характер видання, політичну спрямованість його власників. Тут достовірність інформації визначається шляхом порівняння її в різних джерелах.
Не викликає сумніву те, що зростаюче значення бібліотечних закладів в інформаційному супроводі державних владних інститутів, суспільства в цілому обумовлено тим, що саме в бібліотеках протягом останнього десятиріччя спостерігалося найбільш помітне вдосконалення методів управління інформацією, введення її в активний обіг. Досвід провідних бібліотечних закладів засвідчує їхню важливу роль у забезпеченні відкритості й доступності інформації про діяльність державних владних структур, а значить і до нормативно-правових матеріалів.
Отже, фахівці Служби, аналізуючи інформацію та проводячи паралелі, мають можливість оперативно виводити закономірності й прогнозувати ситуацію як у країні в цілому чи в певному регіоні, так і в окремій галузі чи на підприємстві. Таким чином, БД формується за матеріалами різних аналітичних оглядів, підготовлених співробітниками СІАЗ.
Слід відзначити, що СІАЗ за роки своєї діяльності створив потужний інформаційний архів на електронних носіях, який успішно використовується як банк даних у повсякденній роботі та надає можливість оперативно й ефективно виконувати завдання замовників - виконавчої влади та суспільства.
Організація роботи з поглиблення та вдосконалення конструктивного діалогу між виконавчою владою та суспільством на загальнодержавному рівні, упровадження нових форм взаємодії між ними здійснюється СІАЗ у рамках урядових програм спільно з Управлінням інформаційної політики та зв'язків з громадськістю.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Шляхи вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення владних структур

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок