Головна Головна -> Реферати українською -> Екологія -> реферат на тему: Екологічна ситуація в м.Києві

Екологічна ситуація в м.Києві / сторінка 3

Назва:
Екологічна ситуація в м.Києві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,24 KB
Завантажень:
371
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
На сьогодніщній день побудовано та введено в дію 76 бюветів. Розширення мережі бюветного водопостачання жителів столиці є важливим завданням у поточному році.
З метою покращення роботи в галузі розміщення, утилізації та переробки відходів в м.Києві необхідно:
1.Для запобігання витоку фільтрату на полігоні №5 в с.В.Дмитровичі та полігону в с.Пирогів необхідно:
- запроектувати та побудувати аварійно-попереджувальну дамбу на полігоні №5;
-провести гідрологічні та інженерно-геологічні дослідження для підготовки проектного для захисту прилеглих до звалища територій.
2.Для запобігання руйнування та забруднення довкілля провести демеркуризацію 150 тисяч відпрацьованих люмінісцентних ламп, що розміщені на території в/ч в Дарницькому районі м.Києва.
3. Провести вишукувальні роботи та впровадити технологію використання або знешкодження продуктів згорання (зола) на СЗЗ "Енергія".
4. Для зняття екологічної напруги, яка сталася в Ленінградському районі міста в зв'язку з критичним станом по ліквідації наслідків забруднення берилієм підприємства "Захід" та накопиченням відходів з вмістом берилію на його території виконати роботи по ліквідації даного джерела забруднення.
Для розвитку заповідної справи та охорони зелених насаджень на 1999р необхідно:
Розширення мережі природно-заповідного фонду міста:
-оголошення 9 об"єктів пам"ятками природи місцевого значення;
-завершення розробки проекту організації території регіонального ладшафтного парку "Голосіївський".
Для поліпшення санітарного стану території міста, з метою повної ліквідації несанкціонованих звалищ відходів та запобіганню утворення нових необхідно, в залежності від місця їх розташування та можливих перспектив, виділяти:
під індивідуальне житлове будівництво;
під гаражне будівництво;
під тимчасові відкриті автостоянки;
для створення зелених насаджень.
З метою поліпшення радіаційного стану та екологічного контролю в 1999 році необхідно:
1. 3 метою забезпечення охорони міста Києва від незаконного ввезення вантажів, промислової сировини, відходів виробництва, хімічних сполук, токсичних радіоактивних та інших небезпечних для навколишнього природного середовища, здоров"я людей, речовин, пестицидів, агрохімікатів та на виконання ст.18 Митного Кодексу України та постанови КМУ від 20,03.95р. № 198 "Про здійснення екологічного контролю у пунктах пропуску через державний кордон" необхідно відкрити пости екологічного контролю в зоні діяльності внутрішніх митниць м.Києва (на 10 транзитно-вантажних відділах Київської регіональної митниці, Центральній енергетичній митниці, Київській спеціалізованій митниці).
2.В місті Києві необхідно організувати аварійну бригаду з ліквідації радіаційних аварій спільно з представниками МНС, МіськСЕС та Держуправління екологічної безпеки.
3.Згідно ст. 89 Закону України від 08.02.1995р."Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" з 2000р. всі підприємства, установи та організації незалежно від форм власності, діяльність яких пов"язана з використанням джерел іонізуючого випромінювання, повинні отримати ліцензію на право здійснення діяльності з ДІВ . На сьогодні ліцензію мають тільки 4 підприємства.
4.Необхідно зробити інвентаризацію всіх джерел іонізуючого випромінювання, що є на території м.Києва.
Отже, до вічних проблем забезпечення міського населення продовольством, житлом, чистою питною водою і т.п., яких і сьогодні не можна зняти з порядку денного, оскільки вони не втрачають своєї гостроти, з'явилась нова, не менш гостра проблема - задоволення потреб людини в чистому повітрі, сприятливому та здоровому навколишньому середовищі. Звідси витікає об'єктивна необхідність посилення охорони природи, проведення широкого комплексу природоохоронних заходів у кожному місті, головна мета яких - забезпечення їх поступального соціально-економічного розвитку з відновленням і збереженням нормального з точки зору інтересів здоров'я людини міського природного середовища. 

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Екологічна ситуація в м.Києві

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок