Головна Головна -> Реферати українською -> Екологія -> Альтернативні (Нові) Джерела енергії

Загрузка...

Альтернативні (Нові) Джерела енергії

Назва:
Альтернативні (Нові) Джерела енергії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,57 KB
Завантажень:
315
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Альтернативні (Нові) Джерела енергії


Сонячна енергія.
Останнім часом вона набувае широкого використання, в основному при виробництві низькопотенційного сонячного тепла за допомогою плоских сонячних колекторів:( 105, 355, 403, 413, 417).
Наприклад, у США в 1990 р.з 3,6 млн.ГДж енергії, яка отримана від сонячного випромінювання, 3,5 млн. ГДж э низькопотенційним теплом, яке використовуеться для горячого водопостачання, підігрівання води у басейнах та опалювання. В Ізраїлі у відповідності до закону кожний будинок повинен бути оснащеней водопідігріваючою установкою (426). Зараз змонтовано понад 800 тис.сонячних колекторив, які виробляють близько 15 млн.ГДж енергії та забезпечують 70% населення горячою водою.
У сучасних плоских сонячних колекторах абсорбер найчастище має шар селективного покриття з коефіцієнтом поглиання для сонячної радіації 0,94-0,96 та коефіцієнтом випромінювання при температурі абсорбера 0,09-0,12. Поряд з колекторами для використання сонячної теплоти при опаленні будинків використовуються пасивні методи.
У США вартість електроенергії, яка виробляється з використанням фотоелектричних елементів, складае 25-30 центів (кВт.год). можна сподіватися на зниження вартості електроенергії, що генеруєть, такими фотоелектричними елеминтами до 12 центів в короткотирміновій та до 6 центів за 1 кВт.год в довготирміновій перспективі. Широкого використання набувають і сонячні електростанції, які працюють по термоденамічному цеклу.в південні Каліфорнії (США) діє 7 таких економічно-рентабельних СЕС загальна потужність 200 МВт. Вартість виробництва електроенергії на таких СЕС складає 8-12 центів (кВт.год), зменшення цієї собівартості передбачається до 5 центів (кВт.год) за рахунок підвещення ефективності роботи основних елементів станції, що може їх зробити конкуринтноспроиожними у порівнянні з традеційними електростанціями.
Останнім часом у світі підвещелась зацікавленність до використання фотоелектричних установок, які беспосередньо перетворюють сонячни випромінювання в електроениргії за допомогою фотоелектричних перетворювачів. Такі установкі активно впроваджуються у розвинутих країнах, так і в тех, що розвиваються. Так, напр., у Кенії за останні 5 років за допомогою фотоелектричних установок було електрифіковано 20 тис. Буденків (397).
В нашій державі накопечений досвід розробки та дрібносерійного виробництва сонячних колекторах, що не поступаються сучасному світовому рівню. Найбільш підготовленеми для практичного використання можна вважати теплечні гелеосистими та гелеонадбудови палиних котилень.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Реферат на тему: Альтернативні (Нові) Джерела енергії

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок