Головна Головна -> Реферати українською -> Екологія -> Здоров'я і стан екології , цілюща флора у вашій кімнаті

Загрузка...

Здоров'я і стан екології , цілюща флора у вашій кімнаті

Назва:
Здоров'я і стан екології , цілюща флора у вашій кімнаті
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,86 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат з екології
Здоров'я і стан екології , цілюща флора у вашій кімнаті.


Бережімо природу святу і єдину
Так заповіли нам наші предки.
Ми часто говоримо про здоровий спосіб життя. Бо хочемо жити довго, не хворіти, бути довго працездатними...
Здоровий спосіб життя — це насамперед здорове, розумне, бе-режливе ставлення людей до природи. Бо від стану довкілля зале-жить наше здоров'я, наш добробут, адже природа наша Мати, наш дім.
Чому нас так манить ліс, річка, море? Чому ми там відчуваємо себе краще, по-справжньому відпочиваємо, відчуваємо якусь легкість, радіємо всьому живому? Найкращі картини художників — про природу, найкращі вірші поетів — про природу. Бо природа, як писав наш видатний поет — природолюб і природозахисник Максим Рильський — "вічне джерело нашого життя і нашої творчості". Найкраще впливає на наш зір, на нашу нервову систему зелений колір дерев, трав.
Наші пращури жили в гармонії з природою, не шкодили її, то-му були здорові і заповіли нам шанувати її. Їхні заповіді, обереги дійшли до нас із сивої давнини у вигляді повір'їв, легенд, приказок, пісень, колядок, щедрівок. Народна мораль забороняла нищити природу, її рослинний і тваринний світ, забруднювати воду. Почи-наємо не усвідомлювати тільки зараз, коли природі завдано великої шкоди і не відбивається на нашому здоров'ї. Тому й кращі уми люд-ства закликають сучасників берегти природні багатства, створювати заповідники, заказники, національні парки, виступають проти ви-пробування і використання атомної зброї, організовують природо-охоронні товариства, партії, закликають до розумного використання хімії.
Природа — не життя, здоров'я, джерело творчості, натхнення, краси, добра, багатства. Хіба може бути щаслива людина без цього? Отож, здоровіш спосіб життя — це людина в злагоді і гармонії з природою.
Здоров'я і стан екології
"Як ваше здоров'я?" — запитує лікар. Запитують нас про це рідні, знайомі і зовсім чужі люди. Бо здоров'я — найбільша цінність, збагнути яку можна лите тоді, коли її втратиш. Як свідчить вперта наука соціологія; здоров'я людини залежить лите на 10 відсотків від якості медицини, кваліфікації лікарів, які нас лікують. Решта 90 відсотків — це стан екології, поведінка людини, її уміння жити в гармонії з природою, її здатність правильно (це агресивно, доброзичливо, не захланно) мислити...
Щодо екології, то наука стверджує, що здоров'я людини зале-жить від стану навколишнього середовища в межах 30-40 відсотків. Бо справді, чим ми нині дихаємо? Адже в атмосферу промисловість викидає тисячі тонн отруйних речовин. Такі собі літаючі ешелони...
Що їмо? Чи скрізь у нас чисті не. забруднені ґрунти?
Що п'ємо? Кров землі — вода із живої поволі перетворюється у мертву у деяких регіонах. І все через людську безтурботність.
У хворої природи здорових людей не буває. Є тільки один спосіб співіснувати з природою. Це — пізнавати її закони й узгод-жувати з ними свої дії. За порушення цих законів людство вже несе відповідальність за її Кодексом —, куди жорстокішим, ніж кримінальний. Якщо говорити образно, природа вже починає судити за законами воєнного часу, де основною формою покарання є смерть. Єдиний вихід для нас — берегти довкілля, рідну природу і тоді вона стане для нас люблячою і мудрого праматір'ю.
Жити в гармонії з природою
За даними медиків, понад 25 відсотків дітей в нашій країні хворі від перенасичення хімікатами продуктів харчування. Кожна четверта дитина вже стала жертвою хімізації, забруднення природ-ного середовища. А скільки дітей та й дорослих страждають від радіації — наслідків Чорнобильської катастрофи. Щоб людство бу-ло здоровим, природоохоронними мають стати всі жителі планети. Це неодмінна умова нашого виживання. Маємо жити в мудрій гар-монії з Природою. Природа ще дає нам можливість нормалізувати стосунки з нею. Але це вже наш якщо не передостанній, то останній шанс. Це вже зрозуміли не тільки вчені — екологи, біологи, лікарі, але й більшість жителів розвинених країн світу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Здоров'я і стан екології , цілюща флора у вашій кімнаті

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок