Головна Головна -> Реферати українською -> Екологія -> Теплові двигуни і навколишнє середовище

Теплові двигуни і навколишнє середовище

Назва:
Теплові двигуни і навколишнє середовище
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,29 KB
Завантажень:
374
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.9


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
РЕФЕРАТ
на тему:
„Теплові двигуни і навколишнє середовище”


План
Вступ.
1. Шкідливі викиди в атмосферу
2. Вплив використання авто та авіатранспорту на навколишнє середовище
3. Вплив забруднення довкілля на здоров'я людини.
Висновок.
Список використаної літератури.


Вступ
Беручись за розробку теми “Теплові двигуни та вплив їх використання на екологію світу”, ми не ставили собі за мету відкрити щось абсолютно нове, те, що ще не було сказано з приводу екологічної кризи. Основною нашою задачею було систематизувати матеріал на дану тему, щоб ще раз привернути увагу до питання, яке стосується всього людства, а саме - питання про вплив людської діяльності на оточуючий світ. Цей вплив, звичайно, не є однозначним, а негативний його бік не обмежується лише використанням теплових двигунів, але все ж саме це використання наносить чи не найбільшої шкоди довкіллю. Від забруднення атмосфери, ґрунту, води потерпають рослини, тваринний світ, зрештою - самі люди, тому над проблемою забруднення варто замислитись. Актуальність цієї проблеми зросла ще й тому, що людство опинилося перед великою загрозою, пов'язаною з глобальним потеплінням і руйнуванням озонового шару. Ці дві проблеми всесвітнього значення можуть мати страшні наслідки, відгуки яких ми відчуваємо вже зараз і з якими доведеться стикнутись обличчям до обличчя нашим нащадкам, а, між тим, ці проблеми - ніщо інше як наслідки нашої необдуманої діяльності і нашої байдужості до стану природи. Людство задихається серед отруйних газів, нищить бездушно неповторну гармонію планети Земля, кількість викидів у повітря щороку зростає, зростає рівень хімічного зараження води і ґрунту, і може прийти час, коли людство житиме “під скляним ковпаком” у світі, де немає свіжого повітря і дзеркально чистих водойм, де немає квітів і зеленої трави, де не живуть тварини і де всі люди - хворі, людина може опинитись один на один з наслідками своїх справ. Тоді ми не зможемо обернутися і сказати “Який жах! Що ми наробили?!”, бо хто нас тоді почує?
Нам потрібен цей світ таким гарним, яким він є, таким він потрібен нашим дітям, а тому ми змушені шукати методів заміни теплових двигунів на більш екологічно чисті, заміни існуючого палива на менш шкідливе для оточуючого середовища. Робота присвячена дослідженню негативного впливу теплових двигунів на навколишнє середовище і здоров'я людини, а також методам боротьби з цим негативним впливом. Вона складається з трьох розділів, що тісно пов'язані між собою. Перший ознайомлює Вас з різними типами теплових двигунів та їх будовою, другий присвячено опису негативного впливу їх використання на оточуючий світ, а третій розповідає про сучасні напрями роботи по подоланню екологічної кризи, що ведеться вченими всього світу. В кінці роботи Ви знайдете висновки, в яких коротко розкрито основні думки роботи, а також наше ставлення до проблеми.
Світу, в якому ми живемо, загрожує серйозна небезпека. Втручання людини у тендітну рівновагу природи - розвиток техніки і промисловості - може нанести непоправну шкоду оточуючому нас прекрасному довкіллю. Одначе, сьогодні існують ефективні методи боротьби проти всіх форм забруднення природи, які буде розглянуто далі. Але, насамперед, пропонуємо опис того негативного впливу, що спричиняється використанням людиною теплових двигунів.


1. Шкідливі викиди в атмосферу
Для спалювання палива в теплових машинах витрачається велика кількість кисню. На згоряння різноманітного палива витрачається від 15% до 30% кисню, який виробляється зеленими рослинами. Теплові машини викидають в атмосферу еквівалентні кількості оксиду карбону (СО2). Згоряння палива в топках промислових підприємств і теплових електростанцій майже ніколи не буває повним, тому відбувається забруднення повітря золою, пластівцями сажі. Енергетичні установки викидають в атмосферу щорічно 230-290 млн. м. куб. Золи і близько 60 млн. м. куб. оксиду сірки (SO2). Окрім того, при спалюванні нафти, вугілля, газу в повітря щорічно викидається:
400 млн. т оксиду вуглецю;
250 млн.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Теплові двигуни і навколишнє середовище

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок