Головна Головна -> Реферати українською -> Екологія -> Екологічний стан міста Старокостянтинова , його району та проблеми що склались.

Екологічний стан міста Старокостянтинова , його району та проблеми що склались.

Назва:
Екологічний стан міста Старокостянтинова , його району та проблеми що склались.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,88 KB
Завантажень:
205
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему:
Екологічний стан міста Старокостянтинова , його району та проблеми що склались.


План:
1. Екологічний стан міста Старокостянтинова , його району та проблеми що склались. 3
2. Література 17
Місто Старокостятинів,(Хмельницької області) площа якого 3,5 тис. гектарів, розташоване в поймах річок Случ, Ікопоть, Шахівка. Старокостянтинів та його район розташований на північний захід області, в межах помірного клімату, своїми природно кліматичними умовами, географічними факторами, рівнем природокористування і охорони природного середовища район можна віднести до реакраційної зони.
Площа району становить 125,1 тис.га.
Територія міста Старокостянтинова знаходиться на пн. – 49 градусів 46 хв. пн.ш. ; пд. - 49 градусів 43 хв.пн.ш; сх. – 27 градусів 20 хв. сх. д.; зх .- 27 градусів 12 хв. сх. д., а крайня точка території Старокостянтинівського району на зх. є с. Пихтії – 27градусів сх. д. 00 хв. і 49 градусів 54 хв. пн.ш.; на сх. – с.Махаринці – 27 градусів 40 хв. сх. д. і 49 градусів 50 хв. пн.ш.; на пн. – с.Андріївка – 49градусів 56 хв. пн.ш. і 27 градусів 08 хв. сх.д.; на пд. – с Самчинці – 48 градусів 35 хв. пн.ш. і 27градусів 25 хв.сх.д.
Лісистість району становить 0,5%. Природні води включають: річки, ставки, болота та підземні води. Ґрунти в основному чорноземи, 40% площ має крутизну схилів більше 5 градусів, 48,9% орних земель щорічно піддаються водній ерозії, що має негативний вплив на відновлення родючості земель і викликає забруднення поверхні водою.
Рослинний покрив в основному складається із с/г культур. Річкові долини покриті трав’янистою рослинністю в основному: вівсяниця, тонконіг, жовтець і т.д. В лісах переважно посаджено ясен, дуб, берези та хвойні посадження.
З природних копалин місцевого значення: торф, щебінь, шерства, глина, пісок.
Загальна екологічна проблема міста та району.
Падіння виробництва, що продовжується і надалі , протягом останніх років , безпосередньо позначається на стані природного середовища міста і сіл району , його основних ресурсів - води , землі, повітря.
З однієї сторони, зменшення об’ємів використання природних ресурсів – зокрема викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, використання питної води, склад неочищених стоків, зменшили вплив на природне середовище. Покращився стан поверхневих водойм в місті та районі , крім р.Случ ,повітряного басейну.
Що ж стосується земельних ресурсів, то неспроможність господарств підтримувати на належному рівні родючість ґрунтів, впроваджувати засоби захисту від водної ерозії, веде до поступової їх деградації, а в таких господарствах як КСП І-го Травня с.Капустин, КСП «Кубинське»,с/с «Немиринецьке», с/с «Перемога»,с.Сковородки, КСП «Урожай» с.Черна, КСП ім. Володимира Великого вона вже наступила.
Врожайність всіх с/г культур в даних господарствах найнижча в районі. Відповідно до цього в даних господарствах удобрено площі під посів с/г культур мінеральними добривами від 14% до 33%, а органічних добрив 1% - 9% , від загального. Гірше того на І га посівних площ тут внесено мінеральних добрив 0,4 -14 кг, органічних добрив відповідно від 0,3 – 0,6 тонн по Йосипівці та Немиренцях , Староострополя , та 1,4 тонни по інших.
І це враховуючи той фактор, що в цілому по району за останні 5 років внесення мінеральних добрив скоротилось вдвічі, а органічних добрив на половину.
Негативні наслідки економічної кризи негативно позначаються на виконанні природоохоронних заходів запланованих регіональній програмі на 2005 р., особливості в промисловості, будівництві, і особливо очисних споруд, транспорті
Значна частина заходів, якщо не всі ,пов’язані із за відсутності коштів у підприємств на їх фінансування залишаються не виконаними.
На стан природного середовища міста та району своєю виробничою діяльністю впливають:
Промислові підприємства – 18;
Будівельні організації – 16;
Транспортні організації – 9;
Підприємства зв’язку – 3;
Житлово – комунальні – 10;
Підприємства постачання – 15;
Заготівельні організації – 2;
Підприємства громадського харчування – 11;
Підприємства торгівлі – 40;
Підприємства побутового обслуговування – 6
Військові частини – 8;
С/г підприємства та селянські спілки – 36;
Фермерські господарства – 43;
Організації та установи – 85.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Екологічний стан міста Старокостянтинова , його району та проблеми що склались.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок