Головна Головна -> Реферати українською -> Екологія -> Природні стихії та їх екологічні наслідки

Природні стихії та їх екологічні наслідки

Назва:
Природні стихії та їх екологічні наслідки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,49 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
На тему :
«Природні стихії та їх екологічні наслідки»


Аналіз історичного розвитку людства переконливо свідчить, що причиною багатьох будівель та загибелі людей була стихія . Землетруси й повені ,посуха й пожежі , як чимало й інших несприятливих явищ природи ,діяли на людину в минулому в значно більшій мірі ,ніж сьогодні .
Стихійні лиха призводили до загибелі людей до руйнування осель .
Тропічні урагани - причина чисельності жертв і руйнувань .Їх зумовлюють циклонічні вітри величезної сили . Вони виникають в океані на переферії екватора . Основними районами їх руйнівного впливу є країни Південного та Південно – Східної Азії .
Найбільш спустошливий ефект , тропічні ураган приносять у прибережні зони , низинні райони , гирла та дельти річок . Зона затоплення морського узбережжя досягає десятки кілометрів . , це пов’язане з випаданням великої кількості опадів , а також виходом річок з берегів у нижній течії та злитті зон річкових і морських повеней .
Землетруси.
У ХХ ст. сталася велика кількість руйнівних землетрусів . Серед них більшість припадає на густонаселенні райони світу Китай ,Ср. Азія. Це привило до великих людських жертв . Чимало міст були майже повністю зруйновані . За даними ЮНЕСКО у період 1962 – 1950 роки., у світі загинуло від підземної стихії понад 460 тис. чоловік. Вчені стали ширше використовувати заходи біоіндикації землетрусів , засновані на високій чутливості деяких тварин до найменших коливань земної кори .
Вулкани.
Від виверження вулканів гинуть ,щорічно тисячі людей . Вони завдають виликих збитків . Тільки за останні 500 років від виверження вулканів загинуло 200 тис. чоловік. На землі виділяють декілька густонаселених районів , розташованого у зоні вулканічного виверження . Найсамонебезпечніші із них - Індонезія (128 акт вулканів ) другий - Японія .
Цунамі .
Великого лиха людям завдають цунамі . Вони виникають внаслідок підводних землетрусів у вигляді величезних хвиль . ( 20 м ), що насуваються на узбережжя і проникають у глибину суші на значну відстань . Сила їх величезна , вони руйнують все на своєму шляху .Серед великих цунамі особливо сильним було чилійське ( 22 травня 1960 р )

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Природні стихії та їх екологічні наслідки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок