Головна Головна -> Реферати українською -> Екологія -> Аналіз законодавчих актів і нормативних документів в темі утилізації та рекуперація макулатури

Аналіз законодавчих актів і нормативних документів в темі утилізації та рекуперація макулатури

Назва:
Аналіз законодавчих актів і нормативних документів в темі утилізації та рекуперація макулатури
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,42 KB
Завантажень:
173
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат
На тему:
«Аналіз законодавчих актів і нормативних документів в темі утилізації та рекуперація макулатури»


Вступ.
В наш час, спостерігається велике зростання ринкової торгівлі, що несе за собою велику кількість пакувального матеріалу, який часто не використовується або взагалі викидається. Тому це є великою проблемою та втратою, візьмемо тільки найбільш використовувані пакувальні матеріали – поліетилен та картон. Цей матеріали, які можуть бути вторинної використані, що дасть нам велику економію та зменшення об’єму сміттєзвалищ.
В даному рефераті висвітлюються закони та статті, які дозволяють ознайомитись з цією діяльністю (переробки та зберігання вторинних відходів) та будуть допомагати в її реалізації. Закони були доповненні та зміненні.
Ознайомимось з Законами, які регулюють відносини щодо поводження з відходами.


План
Вступ
1.Загальні відомості про відходи;
2.Основними завданнями законодавства про відходи;
3.Основні напрямки державної політики;
4.Громадяни України, іноземців та осіб без громадянства у сфері поводження з відходами;
5.Місцеві державні адміністрації та органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами;
6.Правопорушення у сфері поводження з відходами і відповідальність за них;
Висновок
Список використаних джерел.


1 В Законі України «про відходи» визначаються правові, організаційні та економічні засади діяльності, пов’язаної із запобіганням, або зменшенням обсягів утворення відходів, їх збирання перевезенням, зберіганням, обробленням, утилізацією та видаленням, знешкодженням та захороненням, а також з відверненням негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров’я людини на території України.
Основні терміни:
Відходи – будь-які речовини, матеріали та предмети, що утворюються у процесі людської діяльності і не мають подальшого використання за місцем утворення чи виявлення та яких їх власник повинен позбутися шляхом утилізації чи видалення; (Абзац другий статті 1 в редакції Закону N 3073-III від 07.03.2002)
Виробник відходів – фізична або юридична особа, діяльність якої призводить до утворення відходів;
Поводження з відходами – дії, спрямовані на запобігання утворенню відходів, їх збереження, перевезення, зберігання, оброблення, утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення включаючи контроль за цими операціями та нагляд за місцями видалення;
Відходи як вторинна сировина – відходи, для утилізації та переробки яких в Україні існують відповідні технології та виробничо-технологічні і/або економічні передумови; (Статтю 1доповнено абзацом згідно із Законом N 3073- III (3073-14)від 07.03.2002)
Законодавство про відходи складається із законів України «Про охорону навколишнього природного середовища », «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про поводження з радіоактивними відходами», «Про металобрухт», Кодекс України про надра, цього Закону та інших нормативно-правових актів. (Стаття 2 в редакції Закону N 3073- III від 07.03.2002)
2 Основними завданнями законодавства про відходи є:
Визначення основних принципів державної політики у сфері поводження з відходами;
Правове регулювання відносин щодо діяльності у сфері поводження з відходами;
Визначення основних умов, вимог і правил щодо екологічно безпечного поводження з відходами, а також система заходів, пов’язаних з організаційно-економічним стимулюванням ресурсо збереження;
забезпечення мінімального утворення відходів, розширення їх використання у господарській діяльності, запобігання шкідливому впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людини.
Сфера дії Закону. Цей Закон регулює відносини, пов’язані з утворенням, збиранням і заготівлею, перевезення, обробленням (переробленням), утилізацією, видаленням та знешкодженням відходів, що утворюється в Україні, перевозиться через її територію, вивозиться з неї, а також з перевезенням, обробленням та утилізацією відходів, ввозяться в Україну як вторинна сировина.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Аналіз законодавчих актів і нормативних документів в темі утилізації та рекуперація макулатури

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок