Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Екологія -> ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕГРАТИВНИХ МЕТОДІВ КОРЕКЦІЇ СТАНУ ОРГАНІЗМУ ЯК ЗАСІБ ПОЛІПШЕННЯ ЕНДОЕКОЛОГІЇ ЛЮДИНИ

Загрузка...

ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕГРАТИВНИХ МЕТОДІВ КОРЕКЦІЇ СТАНУ ОРГАНІЗМУ ЯК ЗАСІБ ПОЛІПШЕННЯ ЕНДОЕКОЛОГІЇ ЛЮДИНИ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕГРАТИВНИХ МЕТОДІВ КОРЕКЦІЇ СТАНУ ОРГАНІЗМУ ЯК ЗАСІБ ПОЛІПШЕННЯ ЕНДОЕКОЛОГІЇ ЛЮДИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,26 KB
Завантажень:
33
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
УДК 616. 5 + 618
Яблонська Т.М., к.мед.н., доцент, Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини ВНЗ ВМУРоЛ "Україна", головний лікар реабілітаційного центру "Україна", м. Миколаїв
ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕГРАТИВНИХ МЕТОДІВ КОРЕКЦІЇ СТАНУ ОРГАНІЗМУ ЯК ЗАСІБ ПОЛІПШЕННЯ ЕНДОЕКОЛОГІЇ ЛЮДИНИ
У статті подано концепцію центру медичної реабілітації на основі принципів інтегративної медицини, лікувально-реабілітаційні модулі та алгоритми для поетапної реабілітації при різних патологіях у різних вікових групах, які можуть бути рекомендовані до впровадження в практику на муніципальному та державному рівнях.
The article deals with the conception of the Medical Reabilitation Center based on the integrative medicine principles, curing and reabilitation modules and algorithms for the progressive reabilitation minding the cases with different pathologies in different age groups, those could be recommended to be put into practice on municipal and state levels.
На сучасному етапі набуває актуальності розвиток таких напрямків, як відновне лікування та інтеграційна медицина.
Відновне лікування - ранній етап медичної реабілітації, здійснюваний безпосередньо після інтенсивного лікування хворих з хірургічною і соматичною патологією. Таким чином, у медичній практиці виділяють два основні напрями відновної медицини:
оздоровчі заходи і первинна профілактика здорових та осіб з наявністю чинника ризику хронічних захворювань;
медична реабілітація і профілактика ускладнень у хворих та інвалідів.
У методологічному відношенні виділяють З основних типи технологій відновної медицини: діагностичні, відновно-коригуючі та
інформаційно-навчальні.
Ідея, яка лежить в основі всієї інтеграційної медицини, - це гармонійне єднання людини і природи. Сьогодні реабілітаційний центр кафедри Фізичної реабілітації Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини "Україна" представляє розділ медицини і реабілітації, шлях якої почався задовго до Різдва Христова та абсолютно незаслужено названий академічною медициною "нетрадиційною". Спочатку відновлення здоров'я засновувалося на законах природи, загальних для розвитку всього живого на Землі. І знання китайських фахівців Тибету про наявність інформаційних структур, зон і каналів, пройшли через століття і дотепер не втрачають своєї актуальності [4]. Потім на підставі ретельного вивчення й аналізу медичних знань, накопичених відомими світовими дослідниками - Авіценою, Парацельсом, Галленом і надалі багатьма іншими, була створена нова медицина, що дала найбільший поштовх для розвитку сучасних поглядів і теорій, які лягли в основу інтеграційної медицини і реабілітації. Необхідно акцентувати увагу на істині, що відкрилася вже багатьом: суть не у хворобі, а в здатності людського організму їй протидіяти, в мобілізації внутрішніх резервів організму, що даровані нам природою, а вони величезні. Бути в союзі з природою - ось що головне [1-3].
Сьогодні все більше учених і медиків розуміють безперспективність створення арсеналу лікарських препаратів, що з кожним днем збільшується, і тому науково-медичні дослідження спямовані на пошук нових, екологічно чистих медичних технологій, які припускають лікування і реабілітацію за допомогою природних чинників, тобто екологічно чистих компонентів нехімічної природи, які не шкодять організму [1]. Такими технологіями є інформаційно-хвильова терапія, біорезонансна терапія, що впроваджена в медичну практику та реабілітацію і не має аналогів у світовій медицині.
Мета - сформувати концепцію центру медичної реабілітації на основі принципів інтегративної медицини, розробити лікувально- реабілітаційні модулі й алгоритми для поетапної реабілітації при різних патологічних станах у різних вікових групах та скласти відповідні реабілітаційні програми, які можуть бути впроваджені в практику на муніципальному та державному рівнях.
Концепція нашого реабілітаційного центру полягає в наданні висококваліфікованої, ефективної і доступної медичної допомоги всім групам населення на етапах лікування та реабілітації при різній патології на основі принципів інтегративної медицини.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕГРАТИВНИХ МЕТОДІВ КОРЕКЦІЇ СТАНУ ОРГАНІЗМУ ЯК ЗАСІБ ПОЛІПШЕННЯ ЕНДОЕКОЛОГІЇ ЛЮДИНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок