Головна Головна -> Реферати українською -> Економічна теорія, Політекономія -> Характеристика найбільших міжнародних інформаційних агентств

Характеристика найбільших міжнародних інформаційних агентств

Назва:
Характеристика найбільших міжнародних інформаційних агентств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,00 KB
Завантажень:
283
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
CNN – одне з найбільших американських агентств, що спеціалізується на розповсюдженні міжнародних новин, і особливістю його є діяльність в усіх регіонах світу з метою збору інформації та її подальшого поширення через ЗМІ. СNN – одне з чотирьох найбільших агентств світу. На сьогодні методи його діяльності (об'єктивна інформація і обов'язковий коментар до неї) зробили СNN постачальником новин не тільки для широкого загалу, а навіть і для керівників держав.

Дойче Прес Агентур (ДРА)– світове агентство новин, що функціонує як акціонерне товариство і спеціалізується на поширенні переважно міжнародної інформації. ДРА є співзасновником концерну "Дойчетелеком" і бере участь у поширенні інформації економічного, рекламного та дилерського характеру.

Франс-Прес – Комерційна корпорація, яка працює в 165 країнах світу і спеціалізується на сенсаційних новинах (бути першими на місці найнезвичайних подій – основне гасло корпорації). Взагалі агенція враховує специфічні потреби своїх споживачів – готує інформацію за запитанням своїх клієнтів, розповсюджує інформаційні послуги про фірми та про власників найбільших інформаційних концернів світу.

Ассошіейтед Прес – найстаріша і найбільша агенція в світі, яка спеціалізується на розповсюдженні новин, аудіо, відеопродукції, фотоновин і сервісних інформаційних послуг. Ассошіейтед Прес продає свої продукти приблизно 15 тис. радіо- та телестанціям і всім агентствам, де є його бюро в 112 країнах. Ассошіейтед Прес – основа всесвітньої інформаційної системи новин. Їй належить монополія в міжнародних інформаційних потоках і найбільша база даних, яка складається з оперативних аналітичних новин, а також постійно оновлювана база за всіма країнами світу та база цифрової фото- і відеоінформації. Ассошіейтед Прес особливо спеціалізується у трансляції спортивних відеоновин. Агенція нагороджена 70 преміями Пулітцера.

Рейтер – одне з найбільших інформаційних агентств, що спеціалізується на поширенні новин, міжнародної інформації, інформаційних послуг у сфері фінансів і бізнесу, інформаційних продуктів у системі on-line, систем управління інформацією, бізнес бюлетенів, фотоновин; на проведенні валютних операцій.

Агентство має приватний характер зі статусом офіційного агентства Великобританії. Загалом Рейтер надає у міжнародні інформаційні потоки суто інформаційні новини, ділову інформацію підприємствам, фірмам та іншим установам, з впровадженням нових технологій надає свої мережі для операцій з валютою у глобальних фінансових потоках, переважно спеціалізується на наданні оперативних інформаційних послуг за допомогою комп'ютерних терміналів, які повідомляють про котировки валют на міжнародних біржах.

Рейтер заснована 1851 р. як інформаційне агентство, що відразу стало характеризуватися незалежністю, оперативністю, точністю подання новин і на сьогодні залишається одним із світових лідерів у поширенні міжнародних новин. Основна частина діяльності агентства Рейтер припадає на забезпечення інформацією банків, брокерів та інших учасників фінансових ринків. Протягом доби Рейтер оновлює новини і фінансові дані з 180 основних бірж та ринків світу. Агентство спеціалізується на розповсюдженні програмних продуктів та технологій мультимедіа безпосередньо у торгових залах у системі електронних торгів, а також у системі інформаційних послуг при укладенні контрактів. Взагалі всі інформаційні послуги, що надає Рейтер можна поділити на чотири основні блоки.

Блок новин – оперативні новини, збір, накопичення та аналіз інформації для ЗМІ; блоки новин від Рейтер-власні репортажі, тексти та відео тексти.

Інформаційно-фінансові новини і бізнес-новини. Корпорація збирає та аналізує новини про рух валют, котування цінних паперів, операції з цінними паперами, надає можливість клієнтам укладати оперативні контракти з терміналів корпорації. Крім того, розповсюджує інформацію про валютні операції та операції з цінними паперами прямо з комп'ютерного терміналу.

Рейтер – телебачення. Постачання телевізійних новин як загального так і бізнесового плану. Інформація про курси валют, спеціалізовані теленовини про торгівельні контракти, ділові переговори. Агентство здійснює збирання інформації, її архівацію для подальшого використання протягом п'яти років.

Дилерські послуги. Здійснення торгових операцій через торгову мережу Рейтер у будь-якій країні світу. Рейтер створює систему електронних анонімних торгів і обслуговує систему електронних торгових брокерів, що зв'язують трейдерів США-Європи-Японії (25 % прибутку корпорації). До того ж, система електронних біржових торгів забезпечує можливість цілодобового підключення до здійснення операцій їх у небіржовий час.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Характеристика найбільших міжнародних інформаційних агентств

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок