Головна Головна -> Реферати українською -> Економіка підприємств -> Порядок оформлення відкриття фінансування капітальних вкладень підприємствами в банку

Порядок оформлення відкриття фінансування капітальних вкладень підприємствами в банку

Назва:
Порядок оформлення відкриття фінансування капітальних вкладень підприємствами в банку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,09 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Капітальні вкладення, здійснювані підприємствами згідно з передбаченими обсягами, мають фінансуватися відповідними установами банків за рахунок виділених на це джерел. Проте для того щоб установа банку почала оплачувати здійснювані підприємствами обсяги капітальних вкладень, інвесторам необхідно оформити відкрит-

тя фінансування і кредитування капітальних вкладень в установі банку.

З цією метою в банк необхідно подати у встановлені строки відповідні документи. їх кількість і види залежать від виду капітальних вкладень і джерел їх фінансування.

Для оформлення фінансування капітального будівництва, здійснюваного за рахунок державних капітальних вкладень, забудовники подають до місцевих установ банків, що їх фінансують, відповідні документи:

А. Для будівництва об'єктів виробничого, невиробничого призначення та природоохоронних, що починаються знову, і робіт з технічного переозброєння діючих підприємств у банк подаються такі документи:

• план капітального будівництва (план технічного переозброєння) за спеціальною формою;

• план фінансування за спеціальною формою;

• титульний список будови;

• контракт (договір) з підрядником із зазначенням форми розрахунків за виконані роботи. У разі будівництва об'єктів двома і більшою кількістю генеральних підрядних організацій документи подаються окремо за кожним виконавцем;

• зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва (кошторис на окремі об'єкти будівництва і види робіт та витрат);

• внутрішньо будівельний титульний список;

• наказ, рішення про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво, чергу, пусковий комплекс або об'єкт будівництва і висновок органів експертизи інвестиційних проектів;

• довідку про результати проведення конкурсу (тендера);

• рішення про відведення земельної ділянки;

• дозвіл на будівництво.

Б. Для перехідних будівництв, здійснюваних за рахунок державних капітальних вкладень, у банк, що фінансує, подаються такі документи:

• титульний список перехідної будови;

• додаткова угода до контракту (договору) на виконання робіт у поточному році;

• уточнений зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва;

• внутрішньобудівельний титульний список;

• наказ, рішення про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво, чергу, пусковий комплекс або об'єкт будівництва і висновок органів експертизи інвестиційних проектів.

Для відкриття й оформлення фінансування капітальних вкладень, здійснюваних за рахунок недержавних капітальних вкладень, забудовники керуються викладеним переліком документів.

При змішаних джерелах фінансування оформляється в порядку, встановленому для фінансування капітального будівництва за рахунок державних коштів (див. раніше).

Основними документами для оформлення фінансування є план капітального будівництва і план фінансування. Ці документи надходять в установу банку, що фінансує, від його вищого органу.

План капітального будівництва має містити дані про обсяг капітальних вкладень та будівельно-монтажних робіт, виділених будівництву на поточний рік, завдання щодо введення в дію виробничих потужностей і основних фондів, а також терміни їх введення.

План фінансування капітальних вкладень має містити дані про джерела їх коштів, розміри як на рік загалом, так і на кожний квартал.

Титульний список будови є документом, у якому наводяться перелік об'єктів, які будуються і намічені до будівництва та реконструкції, їх місцезнаходження, час початку і завершення будівництва, проектна потужність, кошторисна вартість, обсяг капітальних вкладень і будівельно-монтажних робіт, обсяг і терміни введення в експлуатацію основних фондів.

Титульні списки складаються на перехідне будівництво і на те, що знову починається.

При складанні титульних списків у них включаються тільки об'єкти, забезпечені проектно-кошторисною документацією, затвердженою у встановленому порядку.

При фінансуванні будівництва за рахунок власних коштів і кредитів банку титульні списки і проектно-кошторисну документацію затверджує керівник підприємства-інвестора.

Додатком до титульних списків, що складаються на весь період будівництва, є річні внутрішньобудівельні титульні списки. Ці списки є документом, у якому вказуються найменування всіх об'єктів, що будуються і реконструюються, здійснюваних капітальних витрат,

терміни будівництва за нормою, рік і місяць початку і завершення будівництва, повна кошторисна вартість об'єктів з виокремленням вартості будівельно-монтажних робіт і устаткування, залишок кошторисної вартості на початок року, ліміт капітальних вкладень на рік з виокремленням вартості будівельно-монтажних робіт і устаткування, а також показники запровадження в дію в поточному році потужностей і основних фондів у вартісному вираженні.

До внутрішньобудівельних титульних списків об'єкти включаються тоді, коли на них є затверджена у встановленому порядку проектно-кошторисна документація.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Порядок оформлення відкриття фінансування капітальних вкладень підприємствами в банку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок