Головна Головна -> Реферати українською -> Економіка підприємств -> Аналіз ефективності використання трудових ресурсів та заходи підвищення ефективності використання трудових ресурсів

Аналіз ефективності використання трудових ресурсів та заходи підвищення ефективності використання трудових ресурсів

Назва:
Аналіз ефективності використання трудових ресурсів та заходи підвищення ефективності використання трудових ресурсів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
340,56 KB
Завантажень:
1427
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 
ВСТУП

На сучасному етапі розвитку народного господарства України велика увага приділяється проблемі підвищення ефективності виробництва. Для вирішення цього питання потрібно постійно впроваджувати у виробництво досягнення сучасного науково-технічного прогресу вдосконалювати форми та методи використання трудових ресурсів , посилювати мотивацію кожного робітника у межах підвищення продуктивності праці .Інакше кажучи, підвищення ефективності виробництва можливе при умові найбільш раціонального використання всіх наявних ресурсів, в першу чергу – трудових.

Де і коли б праця не здійснювалася, вона не мислима без людей, які керуються свідомо поставленими цілями, інтересами, механізм яких визначає в кінцевому розрахунку закономірності суспільного виробництва. Зміст праці полягає в саме сукупності елементів, які характеризують місце, роль, розвиток особистого фактору, трудового процесу і склад трудових функцій працівника, ступень його впливу на ефективність та якість праці, необхідний освітній і професійно-кваліфікаційний рівень. У зв’язку з цим організація праці повинна будуватися на основі врахування мотивів і факторів , які стимулюють участь в праці. Адже саме працівникам належить вирішальна роль в розвитку засобів і предметів праці – основних елементів будь-якого виробництва. Від організованості працівників , їх знань , ініціативі і дисципліни залежить продуктивність праці та ефективність виробництва.

Сьогодні використання трудових ресурсів формується під впливом багатьох факторів і процесів, з якими воно пов’язано прямими і опосередкованими зв’язками. Це вимагає нового підходу до вивчення проблем у використанні трудових ресурсів, аналізу їх функціонування під впливом виробничих та соціально-економічних факторів в умовах реформування економіки.

Об’єктом дослідження в даній роботі є Одеське районне нафтопровідне управління (РНУ) розташовано у м. Одеса, його робота пов’язана з особливостями системи обслуговування, поточним, середнім і капітальним ремонтами нафтопроводів, об’єктів і обладнання та утримання їх в належному стані.

Одеське районне нафтопровідне управління обслуговує нафтопроводи Кременчук-Снігурівка, Снігурівка-Одеса, Снігурівка-Херсон протяжністю 439 км. Управління здійснює технічну експлуатацію трьох магістральних нафтопроводів, трьох нафтоперекачувальних станцій: НПС “Августівка”, НПС “Снігурівка”, НПС “Андріївка”, двох резервуарних парків. Управління має у своєму складі базу виробничого обслуговування та цех технологічного транспорту та спецтехніки.

Будівництво нафтопровідного транспорту в Україні розпочалося в 60-роках ХХ століття.

Перший в Україні нафтопровід Долина-Дрогобич був збудований у 1962 р. будівельно-монтажними організаціями Укрнафтогазбуду. Протяжність нафтопроводу складала 58,4 км, діаметром 273 мм .

Другий нафтопровід – перша нитка нафтопроводу “Дружба” на дільниці Мозир – Броди – Ужгород – був збудований теж організаціями Укрнафтогазбуду і введений в експлуатацію у 1962-1963 рр. Протяжність його по території України склала 684 км, перекачування забезпечували сім насосних станцій, у м. Броди було розміщено пункт наливу нафти на залізничний транспорт. Нафтопровід призначався для транспортування суміші татарської, башкирської та західносибірської нафти на експорт до Угорщини.

Значне зростання видобутку нафти в Західному Сибіру дозволило колишньому Міннафтопрому нарощувати експортні можливості і побудувати другу нитку нафтопроводу ”Дружба” протяжністю 686,5 км. діаметром 720 мм. по всій території України і сім суміщених насосних перекачувальних станцій.

Разом з введенням у дію Кременчуцького НПЗ у 1966 році розпочалося будівництво нафтопроводів, які б доставляли до нього сировину від східноукраїнських родовищ: Гнідинцівського, Глинські-Розбишівського та Качанівсього . Замовником у будівництві цих нафтопроводів виступило Головне управління з переробки нафти і газу. Для оперативного керівництва будівництвом, а також для наступної експлуатації новозбудованих нафтопроводів необхідно було створити нафтопровідне управління в безпосередній близькості від українських родовищ нафти та основних її споживачів.

З розширенням географії виробничої діяльності і зростанням об’ємів транспорту нафти було створено у 1968 році управління Придніпровського магістрального нафтопроводу у місті Кременчук на сьогоднішній час – це підприємство, яке забезпечує постачання нафти практично на всі нафтопереробні заводи України, а також значну частину експорту російської нафти через Одеський (Україна) та Новоросійський (Росія) морські порти.

До складу підприємства входять чотири районних нафтопровідних управління: Кременчуцьке , Одеське, Сумське, Лисичанське, ремонтно-будівельне управління, південноукраїнське виробниче управління зв’язку .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 Реферат на тему: Аналіз ефективності використання трудових ресурсів та заходи підвищення ефективності використання трудових ресурсів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок