Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> по економіці підприємства

по економіці підприємства

Назва:
по економіці підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,43 KB
Завантажень:
444
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Контрольна робота по економіці підприємства.


План.
Взаємозв'язок планування обсягів реалізації продукції складання виробничої програми
Ресурсний потенціал підприємства, як економічна система.
Задача
Список використаної літератури


1. Взаємозв'язок планування обсягів реалізації продукції складання виробничої програми.
Найважливіший розділ плану розвитку підприємства — виробнича програма, чи план виробництва продукції. Показники виробничої програми: темп зростання виробництва товарної (валовий) продукції, виробництво найважливіших видів продукції в натуральному вираженні (із указівкою "у тому числі продукції для експорту"), включаючи показник якості продукції.
Основою для визначення в плані обсягу продукції у вартісному вираженні служить план виробництва промислової продукції в натуральному вираженні.
Завдання по виробництву продукції в натуральному вираженні встановлюються в одиницях виміру, що враховують особливості споживання окремих видів виробів. Такими одиницями можуть бути тонни, метри, кіловат-години, штуки, комплекти і т.д. У всіх випадках одиниця виміру повинна відбивати специфіку виробництва і споживання різних видів продукції, стимулювати виробництво найбільш ефективних і високоякісних виробів і сприяти використанню матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.
Встановлені в плані одиниці виміру продукції обов'язкові для всіх ланок планування і керування виробництвом. Це необхідно для того, щоб забезпечити виконання виробничої програми в передбаченому асортименті, виконання плану кооперованих постачань і плану постачань по договорах, а також для ув'язування виробничої програми з показниками якості продукції.
Невід'ємною частиною плану виробництва продукції в натуральному вираженні є завдання по подальшому підвищенню якості продукції. Якість найважливіших видів продукції повинне відповідати по своїх техніко-економічних показниках вищим досягненням вітчизняної і закордонної техніки на всіх стадіях проектування і виготовлення продукції. Відповідно з цими вимогами передбачаються заміна і зняття з виробництва застарілої чи продукції модернізація застарілих виробів, поліпшення основних технічних характеристик продукції, що випускається, дотримання вимог стандартів, технічних умов і іншої технічної документації.
У планах випуску продукції підприємств передбачаються завдання по зняттю з виробництва застарілих видів виробів, тобто продукції, що не відповідає сучасним вимогам національної економіки і населення країни, що морально застаріла; указуються конкретні терміни заміни застарілих виробів, а також нові види виробів (типи, моделі), їх що заміняють.
Вартісними показниками виробничої програми є: обсяг реалізації, товарна, валова продукція.
По обсязі реалізованої продукції оцінюється виробничо-господарська діяльність галузей, об'єднань і підприємств. Обсяг реалізованої продукції в плані визначається як вартість призначених до постачання і підметів оплаті в плановому періоді: готових виробів; напівфабрикатів власного виробництва; робіт промислового характеру, що призначаються до реалізації на сторону (включаючи капітальний ремонт свого устаткування і транспортних засобів, виконуваний силами промислово-виробничого персоналу), а також як реалізація продукції і виконання робіт для свого капітального будівництва й інших непромислових господарств, що знаходяться на балансі підприємства.
Обсяг реалізованої продукції за планом Рп можна визначити
по наступній формулі:
Рп = Тп + Он.п1 – Он.п2,
де Тп — обсяг товарної продукції за планом;
Він.п1, Он.п2,— залишки нереалізованої продукції на початок і кінець планового періоду.
Важливими показниками плану, що дозволяють визначити загальний обсяг промислової продукції, її структуру, темпи росту продуктивності праці, фондовіддачу й інші економічні показники, служать товарна і валова продукція.*
Обсяг товарної продукції в плані включає вартість: готових виробів, призначених для реалізації на сторону, своєму капітальному будівництву і непромисловим господарствам свого підприємства; напівфабрикатів свого вироблення і продукції допоміжних і підсобних виробництв, призначених до відпустки на сторону; вартість робіт промислового характеру, виконуваних по замовленнях з боку чи непромислових господарств і організацій свого підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: по економіці підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок