Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Проблеми впровадження систем електронного оформлення авіаквитків до інформаційного комплексу вітчизняних авіатранспортних підприємств

Проблеми впровадження систем електронного оформлення авіаквитків до інформаційного комплексу вітчизняних авіатранспортних підприємств

Назва:
Проблеми впровадження систем електронного оформлення авіаквитків до інформаційного комплексу вітчизняних авіатранспортних підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,78 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Проблеми впровадження систем електронного оформлення авіаквитків до інформаційного комплексу вітчизняних авіатранспортних підприємств


Вступ. Стан економічних відносин, що склався у цивільній авіації, поставив на перший план проблему конкурентоспроможності підприємств і організацію у постійно мінливих соціально-економічних умовах. Оскільки підприємствам доводиться вирішувати свої проблеми самостійно, перед українськими авіакомпаніями встає безліч нових питань, від рішення яких залежить їхнє існування і життєздатність. Однією з таких проблем є впровадження до інформаційного комплексу авіакомпаній новітніх систем електронного тикетингу з метою скорочення дистрибутивних витрат, уніфікацію та глобальну взаємодію інформаційних потоків в авіатранспортній галузі.
Постановка проблеми. Суть невирішеної проблеми, що вимагає негайного розв’язання, є підвищення конкурентоспроможності вітчизняних суб’єктів авіатранспортної галузі у комерційній сфері, а саме ефективного продажу транспортних послуг разом із створенням національної системи взаєморозрахунків на авіаційному транспорті яка відповідатиме новітнім формам електронного тикетингу. Цивілізований світ та міжнародні авіакомпанії в даний час працюють над перебудовою свого інформаційного забезпечення, яке здатне використовувати в роботі новітні схеми електронного тикетингу. Ця задача повинна бути вирішена і в Україні, якщо вітчизняні авіакомпанії не бажають втратити партнерські угоди з лідерами світової авіації і взагалі бути не визнаними світовим співтовариством авіатранспортної галузі.
Аналіз публікацій. Теоретична база з розробки систем взаєморозрахунків частково представлена в зарубіжній економічній літературі. Серед всесвітньо відомих слід відзначити імена та наукові здобутки І. Ансоффа, М. Альберта, А. Чандлера. Але, разом з тим, наявний теоретичний базис з розвитку систем електронних взаєморозрахунків авіатранспортних підприємств має більш загальнотеоретичний характер. Крім того, використання іноземного досвіду при розробці стратегії розвитку для вітчизняних підприємств вкрай обмежене, оскільки не враховує особливості економічної ситуації в Україні.
Мета статі. Довести на основі економічного обґрунтування, спроможність новітніх схем електронного тикетингу скоротити витрати авіакомпаній та автоматизувати дистрибуцію послуг, звітність та якість задоволення потреб пасажирів, порівняно з існуючими паперовими технологіями, що забезпечить конкурентноздатність вітчизняних авіакомпаній.
Виклад основного матеріалу. Для вітчизняних авіакомпаній, що працюють на базі інвентарно-розподільчої системи Сирена-2.3 підготовлено проектне рішення, що містить комерційну пропозицію адресовану авіакомпаніям, у частині впровадження інформаційного комплексу авіакомпанії.
Інформаційний комплекс авіакомпанії у розширеному варіанті повинен включати наступні системи:
CRS Сирена-2.3 - систему резервування та продажу перевезень.
DCS Реґіна - систему керування відправленнями.
технологічний інтерфейс із RAS - системами обліку виторгу.
Інтернет-Движок SIG23 - засоби для розробки Веб-Сайту авіакомпанії або Веб-Сайт авіакомпанії, для впровадження електронної комерційної діяльності.
MS CRM (Sputnik Labs) - систему керування лояльністю клієнтів.
RMS ProfitLine/Yield Rembrandt (Lufthansa Systems) - систему керування доходами.
З огляду на те, що авіакомпанії, на яких спрямована пропозиція не має у своєму розпорядженні центр обробки даних (ЦОД), у якому експлуатується Сирена-2.3, ми пропонуємо використовувати ЦОД УКР для впровадження інших систем, що входять до складу комплексу.
Мінімальний по складу комплекс, пропонований до поставки Замовникові, повинен забезпечувати повний цикл обслуговування пасажира з електронним квитком (ЕТ). У зв'язку із цим у мінімальну поставку входять версії Сирени-2.3 і Реґіни, що підтримують ЕТ.
Включення в інформаційний комплекс авіакомпанії інших систем, а також створення вэб-сайту авіакомпанії залишається на розсуд Замовника, однак, їхнє додавання впливає на результуючу вартість комплексу в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Проблеми впровадження систем електронного оформлення авіаквитків до інформаційного комплексу вітчизняних авіатранспортних підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок