Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Характеристика особливостей проведення експертного дослідження стану та операцій з підзвітними особами .

Характеристика особливостей проведення експертного дослідження стану та операцій з підзвітними особами .

Назва:
Характеристика особливостей проведення експертного дослідження стану та операцій з підзвітними особами .
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,73 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Характеристика особливостей проведення експертного дослідження стану та операцій з підзвітними особами .
Експертне дослідження розрахунків з підзвітними особами згідно завдання експертної установи та постанови правоохоронних органів про призначення судово - бухгалтерської експертизи успішно виконуватиметься лише при умові ретельно розробленої методики і її проведення . Формування і практична реалізація цієї методики проводиться згідно стандарту дослідження судово – бухгалтерською експертизою розрахункових операцій , яким , зокрема передбачається чітка послідовність виконавчих органів , методика експертних процедур . В результаті експертне дослідження набуває системності , створюються умови для впровадження наукових методів дослідження із застосуванням автоматизованих систем обробки інформації на персональних комп’ютерах .Отже, стандарт судово – бухгалтерської експертизи необхідний для того , щоб можна було повною мірою виконати всі завдання щодо її проведення .
Стандарт проведення судово - бухгалтерської експертизи розрахунків з підзвітними особами містить складові :
Об’єкти експертного дослідження розрахунків з підзвітними особами ;
Джерела інформації для проведення судово – бухгалтерської експертизи розрахунків з підзвітними особами ;
Методичні прийоми узагальнення та реалізація результатів експертного дослідження розрахунків з підзвітними особами ( групування результатів дослідження експертизи , аналітичне групування доказів , узагальнення результатів дослідження , направлення висновку експерта правоохоронним органам тощо ) .
Об’єкти судово –бухгалтерської експертизи розрахунків з підзвітними особами .
Судово – бухгалтерська експертиза проводиться на підставі завдань експертної установи та постанови правоохоронних органів при виявленні зловживань у системі обліку розрахунків з підзвітними особами , зловживань .
При проведенні судово – бухгалтерської експертизи з підзвітними особами відповідно до завдань експертної установи та постанови правоохоронних органів експерт бухгалтер визначає перелік об’єктів експертного дослідження . Ними можуть бути :
Накази і розпорядження по підприємству - у процесі вивчення потрібно дослідити яким чином організована облікова політика підприємства і політика в цілому , дотримання цієї політики ;
Авансові звіти та додані до них підтверджу вальні документи – рахунки , чеки , акти , посвідчення про відрядження - контроль за своє-часністю здавання авансових звітів; перевірка правильності викори-стання підзвітних сум і оформлення документів, доданих до авансо-вих звітів, а також своєчасності повернення невитрачених сум , виявлення незаконних і недоцільних з господарського погляду витрат. ;
Бухгалтерські записи за субрахунком 372 “ Розрахунки з підзвітними особами “ у головній книзі та відповідних ордерах – у процесі вивчення потрібно дослідити сальдо цього рахунка , яке може бути як дебетовим , так і кредитовим ;
Звіти касира з прикладеними прибутковими і видатковими касовими документами - в процесі вивчення цього об’єкта перевіряють наявні ордери , що відображають надходження і видачу підзвітних сум ;
Баланс підприємства - перевірку сальдо субрахунку 372 “ Розрахунки з підзвітними особами “ : дебетове сальдо — у складі оборотних активів, кредитове сальдо — у складі зобов'язань балансу підприємства .
Згідно із завданням експертної установи та постановою про призначення судово – бухгалтерської експертизи , експерт бухгалтер обирає і досліджує лише окремі конкретні об’єкти .
Джерела інформації .
Система інформаційного забезпечення судово – бухгалтерської експертизи розрахунків з підзвітними особами включає :
Законодавчі , нормативно – правові акти , довідкові та інструктивні матеріали ( Постанова КМУ "Про норми відшко-дування витрат на відрядження в межах України та за кордон" від 23.04.99 № 663 та Постановою КМУ від 06.09.2000 № 1398 про вне-сення змін до вищевказаної Постанови КМУ );
Висновки різних видів судових експертиз ( криміналістичні , почеркознавчі , товарознавчі тощо ) ;
Первинні документи ( авансові звіти , прибуткові і видаткові касові ордери , посвідчення про відрядження ) ;
Облікові регістри : журнал ордер по субрахунку 372 “Розрахунки з підзвітними особами “ ;
Звітність : баланс , звіт про рух грошових коштів ;
Акти документальної ревізії та перевірок розрахункових операцій проведених до призначення судово – бухгалтерської експертизи .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Характеристика особливостей проведення експертного дослідження стану та операцій з підзвітними особами .

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок