Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Структура бізнес-плану інвестиційного проекту.

Структура бізнес-плану інвестиційного проекту.

Назва:
Структура бізнес-плану інвестиційного проекту.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,45 KB
Завантажень:
349
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Структура бізнес-плану інвестиційного проекту.


У країнах з розвиненою ринковою економікою бізнес-план складається за певними стандартами й правилами і вважається типовим документом. Розробка й виклад бізнес-плану підпорядковані певній логічній структурі, яка в більшості країн має уніфікований характер. У зарубіжній і вітчизняній літературі, у нормативних документах рекомендується загальноприйнята структура бізнес-плану, яку показано на рис. 42.
Водночас загальна схема й порядок викладу бізнес-планів можуть різнитися залежно від характеру інвестиційного проекту. Так, для великих інвестиційних проектів, які потребують значних капітальних затрат або ж розраховані на тривалий період, а також пов'язані з випуском і впровадженням на ринок нових видів продукції, товарів, послуг, має бути розроблений повний варіант бізнес-плану. Він передбачає врахування й деталізацію всіх напрямків майбутньої діяльності, аналіз можливих ризиків і шляхів їх уникнення. Окремі висновки, пропозиції підтверджуються необхідними розрахунками, графіками, таблицями.
Для невеликих інвестиційних проектів (наприклад, для обгрунтування одержання позик) допускається скорочений варіант бізнес-плану, який накреслює загальні цілі та шляхи їх досягнення.
Крім того, порядок заповнення бізнес-планів залежить від багатьох інших факторів, питань, особливостей.
Розглянемо варіант складання інвестиційного бізнес-плану, виокремимо найважливіші його особливості. Пропонований макет бізнес-плану заповнений умовними даними і подається скорочено.
Бізнес-план інвестиційного проекту будівництва заводу облицювальних матеріалів
1. Характеристика підприємства-інвестора
1.1. Повна назва: відкрите акціонерне товариство "Західбуд".
1.2. Юридична адреса; 296022, м. Львів, вул. Зелена, 154.
1.3. Форма власності; приватна.
1.4. Перелік засновників; колектив працівників В А Т "Західбуд ".
2. Характеристика об'єкта інвестування
2.1. Назва; завод облицювальних матеріалів.
2.2. Спеціалізація; випуск облицювальних матеріалів з каменю, граніту, мармуру та ін.
2.3. Загальні обсяги виробництва; 18000 тис. кв. м зарік після виходу заводу на проектну потужність.
2.4. Характеристика земельної ділянки; 0,8 га земельної ділянки за адресою: 282000, м. Тернопіль, вул. Промислова, 52.
3. Характеристика продукції
3.1. Опис продукції; плитка облицювальна різної форми, конфігурації, розмірів для виконання зовнішніх облицювальних робіт: фасадів будинків, огорожі, тротуарів, доріжок та ін., має добрі декоративні якості.
3.2. Якісні показники; вироби водо- та морозостійкі, мають великий запас міцності під час транспортування, вантажно-розвантажувальних робіт, не піддаються впливу інших атмосферних явищ.
3.3. Умови випуску продукції; місцева сировина, вітчизняне та імпортне устаткування, наявність трудових ресурсів.
4. Аналіз ринку
4.1. Умови транспортування, реалізації й ринок збуту; транспорту-
здійснюватиметься здебільшого залізницею з під'їзної колії, а в межах західного регіону, у центральні області та поза межами України — автомобільним транспортом.
4.2. Основні споживачі продукції; органи місцевої влади для упорядкування міст і сіл, а також: підприємства, організації, населення. Облицювальні матеріали користуються великим попитом у західному регіоні. Характерною є тенденція до зменшення обсягів продажу вітчизняних облицювальних матеріалів і збільшення імпортних. Про це свідчать дані табл. 28.
4.3. Конкуренти; аналогічна продукція випускається такими самими підприємствами в Житомирській і Сумській областях; західні регіони забезпечуються здебільшого зарубіжними облицювальними матеріалами.
4.4. Рівень цін на продукцію; не перевищуватиме вартості аналогічних виробів на вітчизняних і зарубіжних підприємствах (з урахуванням увізного мита).
5. План виробничої діяльності об'єкта інвестування
5.1. Опис виробничого процесу; продукція виготовлятиметься шляхом розпилювання та шліфування вихідних матеріалів, декоративного оздоблення виробів і нанесення на них захисного покриття.
5.2. Прогнозовані річні обсяги випуску продукції та продажу; наведені в табл.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Структура бізнес-плану інвестиційного проекту.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок