Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Транснаціональна корпорація Motorola.

Транснаціональна корпорація Motorola.

Назва:
Транснаціональна корпорація Motorola.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,13 KB
Завантажень:
95
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
Транснаціональна корпорація Motorola.


Motorola - світовий лідер у виробництві інтегрованих комунікаційних систем та вбудованих електронних рішень.
Головний напрямок їхньої діяльності - Програмне забезпечення та обладнання для бездротової телефонії та передачі повідомлень, обладнання та системи двостороннього радіозв'язку, а також продукти для інтернету та мереж, споживачів, операторів, а також комерційних, державних та промислових структур. Комплексні системи для передачі інтерактивного цифрового відео, голосового зв'язку и швидкісні рішення передачі даних для операторів широкополосних мереж Вбудовані напівпроводникові рішення для клієнтів телекомунікаційної, мережевої та транспортної галузей Інтегровані електронні системи для автобудівельної галузі, телематики, промисловості, телекомунікацій, для ринків обчислювальної техніки та портативнич джерел енергії.
Історія розвитку корпорації Моторола доволі цікава. Пол Галвін (1895 - 1959) та його брат Джозеф Галвін (1899 - 1944) 25 вересня 1928 року засновують компанію Галвін Маньюфекчурінг Корпорейшен у Чікаго, штат Ілінойс. Тут працюють лише п'ять співробцтників. Сума першого платіжного рахунку складала 63 долари. До активів компанії належать 565 доларів готівкою, обладнання на суму 750 доларів та конструкція випрямляча - першої продукції фірми
В 30-х роках:
компанія впроваджує перший радіоприймач для автомобіля. Пол Галвін пропонує для нього назву МОТОРОЛА, що обe'єднує поняття рух та радіо. Обіг реалізації становить 287 256 доларів.
Поліс Крузер I новий радіоприймач, налаштований на єдину частоту, аби приймати повідомлення для поліцейських - перша спроба Мотороли знайти нову сферу застосування для своєї продукції
Моторола створює нову серію радіоприймачів для побутового використання. На цей час половина сімей в США має радіоприймачі. Компанія має на меті забезпечити цими пристроями іншу половину Америки.
В 40-х:
Моторола вперше розробляє і впроваджує першу радіостацію для прийому та передачі, яку можна просто носити в руці. Портативна радіостанція з амплітудною модуляцією хенді-токі стає одним із символів Другої Cвітової війни. Чистий об'єм реалізації становить 9 936 588 доларів. Кількість співробітників сягає однієї тисячі
В Боулінг-Грін, Кентукі, встановлено першу комплексну поліцейську радіосистему Моторола з амплітудною модуляцією. Однак, радіосистеми з частотною модуляцією мають переваги у радіусі дії та знижених шумових ефектах. Тож, Моторола впроваджує першу комерційну серію радіопристроїв з частотною модуляцією.
Перша портативна радіостанція з частотною модуляцією вокі-токі ( її можна ностити у рюкзаку) створена на Моторолі Деном Ноублом. Разом з хенді-токі вона відіграє надзвичайно важливу роль під час Другої Cвітової війни у Європі та у тихо-океанському регіоні. Здійснюється перший випуск акцій Мотороли у публічний обіг. Пол Галвін закликає своїх спіробітників придбати акції компанії.
Товарний знак Моторола стає настільки широко відомим, що засновники компанії приймають рішення назву Галвін Маньюфекчурінг Корпорейшн змінити на Моторола Енкорпорейтед.
З'являється телевізор Голден вью - перша продукція Мотороли у телевізійному бізнесі. Ця модель коштує 178 доларів, тобто на 200 доларів дешевше, ніж інші марки. Моторола починає поставки авторадіоприймачів на автомобільні заводи Форд та Крайслер. Згодом ці радіприймачі встановлює також Дженерал Моторс. Зазнала поразки спроба створити автоматичний бензиновий нагрівач для автомашин. Віднині Моторола займатиметься виключно електронікою, - проголошує Пол Галвін.
Розширення діапазону часот, котрі звільняються для швидко зростаючих комерційних та промислових користувачів, Моторола застосовує у серії радіосистем "Диспетчер". Ден Ноубл очолює наукво-виробниче підприємство Мотороли у Феніксі, Арізона. Передбачаючи величезні можливості щойно винайдених транзисторів, підприємство виводить компанію на передові позиції у виробництві напівпровідників.
в50-х, 60-х:
Група розробки напівпровідників починає виробництво потужніх транзисторів на 3 ампери.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Транснаціональна корпорація Motorola.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок