Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Аудит кредитних операцій

Аудит кредитних операцій

Назва:
Аудит кредитних операцій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,52 KB
Завантажень:
219
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота
Тема:
Аудит кредитних операцій


План.


Вступ.
Відповідно Закону України “Про аудиторську діяльність” від 22 квітня 1993 року N 3125-XII, аудит - це перевірка публічної бухгалтерської звітності, обліку, первинних документів та іншої інформації щодо фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання з метою визначення достовірності їх звітності, обліку, його повноти і відповідності чинному законодавству та встановленим нормативам.
Аудиторські послуги можуть надаватись у формі аудиторських перевірок (аудиту) та пов'язаних з ними експертиз, консультацій з питань бухгалтерського обліку, звітності, оподаткування, аналізу фінансово-господарської діяльності та інших видів економіко-правового забезпечення підприємницької діяльності фізичних та юридичних осіб.
Аудит може проводитись з ініціативи господарюючих суб'єктів, а також у випадках, передбачених чинним законодавством (обов'язковий аудит). Затрати на проведення аудиту відносяться на собівартість товару (продукції, послуг).
Аудиторський висновок - це офіційний документ, засвідчений підписом та печаткою аудитора (аудиторської фірми), який складається у встановленому порядку за наслідками проведення аудиту і містить в собі висновок стосовно достовірності звітності, повноти і відповідності чинному законодавству та встановленим нормативам бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності.
На основі аудиторського висновку складається публічна бухгалтерська звітність. Аудиторський висновок про достовірність, повноту і відповідність чинному законодавству та встановленим нормативам балансу та інших форм публічної бухгалтерської звітності повинен ґрунтуватися на аналізі достатнього обсягу інформації щодо наслідків фінансово-господарської діяльності, в тому числі на вивченні бухгалтерської звітності і документів, які становлять комерційну таємницю і не підлягають публікації.
Відкриття бухгалтерської звітності, що становить комерційну таємницю, для проведення аудиту та надання інших аудиторських послуг здійснюється користувачами бухгалтерської звітності.
Аудиторський висновок складається з дотриманням відповідних норм та стандартів і повинен містити підтвердження або аргументовану відмову від підтвердження достовірності, повноти та відповідності законодавству бухгалтерської звітності замовника.


1. Аналіз дебіторської заборгованості.
1.1. Бухгалтерське визначення загальної суми дебіторської заборгованості.
Як основний капітал, запаси, кредит клієнтам, дебіторська заборгованість представляє для підприємства майже постійну статтю використання засобів, що дозволяє розширити клієнтуру, і домагатися кращих конкурентних позицій на ринку.
Сума кредитування клієнтів містить у собі боргові зобов'язання клієнтів, що складаються з ще не оплачених рахунків. Також вона містить у собі цінні папери до одержання від клієнтів (які відбиті в бухгалтерських записах) сум, виданих клієнтами, але ще неотфактурованих; деякі аналітики додають також враховані векселі, термін оплати яких ще не наступив. Часто використовуваний розрахунок дебіторської заборгованості полягає в наступному:
Боргові зобов'язання споживачів
+ цінні папери до одержання
+ неотфактуровані рахунки
+ враховані векселі, термін оплати яких ще не наступив
----------------------------------------------------------------------
Боргові зобов'язання клієнтів і зв'язані з ними рахунки
Нарешті, кредитування споживачів визначають не тільки здійснені, але і не оплачені постачання через те, що вони не були отфактурировані з урахуванням відсотків («флат») .
Підприємство У вивчає вплив, що може зробити на його рентабельність надання кредиту споживачам на два місяці. Припустимо, для спрощення ситуації, що підприємство В цілком фінансується власними капіталами, і що його запаси і ліквідні засоби майже дорівнюють нулю.
Допустимо, що в перший рік ця нова політика привела до нової ситуації, що відбилася в бухгалтерських записах.
Баланс підприємства У
Основний капітал | 1 800 | Власні капітали | 2 000
Боргові обов’язки (дебітори) | 200 | Прибуток | 216
Ліквідні активи | 216
1 800 | 2 216
Звіт про доходи підприємства:
Продажу 1 200 тис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Аудит кредитних операцій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок