Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> реферат українською: Менеджмент персоналу в органах ДПС України

Загрузка...

Менеджмент персоналу в органах ДПС України / сторінка 5

Назва:
Менеджмент персоналу в органах ДПС України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,81 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
А коли після підписання і реєстрації наказів із ними ознайомлюють працівників персонально під розписку із зазначенням дати, це дозволяє дисциплінувати персонал органів ДПС узагалі, ].
Низький рівень стимулювання персоналу органів ДПС України викликав появу такої проблеми, як корупція. За даними міжнародних аналітиків, у 2004 році Україна за рівнем корумпованості посідала 122-е місце, минулого 2005 року – 107-е. Стан протидії корупції в країні поки що надто низький, а якщо й викривалися корупціонери, то переважно найнижчої ланки, ].
Останнім часом Україна почала робити активні кроки по боротьбі з корупцією, в тому числі в органах державної податкової служби. Так, за 11 місяців минулого 2005 року управління по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби передало в прокуратуру 667 матеріалів, пов’язаних із корупційними діями податківців. Крім того, правоохоронними органами порушено 236 кримінальних справ щодо посадових осіб ДПС, з них власними підрозділами по боротьбі з корупцією – 148. Засуджено дев’ять осіб. За порушення вимог Закону „Про боротьбу з корупцією” складено 307 адміністративних протоколів на працівників ДПС, на підставі яких до адміністративної відповідальності притягнуто 168 службових осіб. Проведено понад три тисячі службових розслідувань і перевірок з питань дотримання законності, за результатами яких притягнуто до відповідальності майже 1,5 тис. податківців. Звільнено 192 особи, з них 57 працівників податкової міліції.
Дослідження показали, що після зміцнення керівного складу органів ДПС, зокрема, на 80 відсотків замінено керівників структурних підрозділів ДПС по Україні, а в м. Києві та Севастополі – стовідсоткове голів регіональних ДПА, оновлено 81 відсоток голів обласних ДПАУ, 73 відсотки – заступників голів і начальників районних податкових адміністрацій, надходження до бюджету збільшилися в 1,6 раза і, взагалі, більшість показників поліпшилися майже вдвічі.
Надходження до бюджету покращується тоді, коли працівники ДПС проводитимуть відкриті зустрічі з підприємцями, активно співпрацюватимуть із Асоціацією платників податків. Крім того, цьому сприятиме інформаційно-довідковий центр, який працюватиме в ДПАУ з січня 2006 року, де кожен бажаючий платник податку зможе отримати необхідну інформацію. Для цього нині монтується обладнання, підбираються кваліфіковані консультанти та інше, c. ].
Готовність працівника до успішної роботи в органах ДПС залежить певною мірою від повноти інформації, але ще більше від особистих особливостей його самого. Тому працівникам податкової служби необхідно вміти раціонально розподіляти свої сили і здібності, щоб зберегти результативність праці протягом усього робочого дня, володіти професійними та психологічними якостями, щоб при найменших витратах нервової енергії одержати оптимальні дані, забезпечити безпеку праці для збереження здоров’я, а інколи і свого життя, c.116 ].
Менеджмент персоналу органів ДПС як складового елемента кадрової політики в сфері державної служби повинен здійснюватися у взаємопов’язаних напрямах, зокрема:–
забезпечення органів державного управління висококваліфікованими, компетентними кадрами;–
досягнення професіоналізму державних службовців шляхом ефективного функціонування й удосконалення системи навчання державних службовців;–
розвиток механізму формування нової генерації державних службовців, здатних ефективно працювати в умовах євроінтеграції та становлення інформаційного суспільства в державі, c.14 ].
Сучасні вимоги перед кадровою службою органів ДПС України – перш за все, залучати до роботи кращих працівників. Крім того, берегти тих спеціалістів, які добре себе зарекомендували, с. ].
За умови швидкої зміни чинного законодавства, персонал органів державної податкової служби, як державні службовці, зобов’язаний регулярно підвищувати свою кваліфікацію не рідше одного разу на 2–3 роки.
З огляду на викладене, вбачаємо доцільним запровадити у вищих навчальних закладах України, які готують фахівців у сфері державного управління, у тому числі для органів ДПС, спеціальний навчальний курс „Менеджмент персоналу в органах ДПС”, а надалі запровадити спеціалізацію „Менеджер державної податкової служби”.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Менеджмент персоналу в органах ДПС України

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок