Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Видатки місцевих бюджетів

Видатки місцевих бюджетів

Назва:
Видатки місцевих бюджетів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,94 KB
Завантажень:
74
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Видатки місцевих бюджетів.
Видатки місцевих бюджетів включають бюджетні призначення, встановлені рішенням про місцевий бюджет, на конкретні цілі, що пов"язані з" реалізацією програм. Видатки як і доходи місцевих бюджетів поділяються на дві групи: видатки, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів та видатки, що не враховуються при визначенні обсягу між бюджетних трансфертів.
До першої групи видатків належать видатки на державне управління, освіту, охорону здоров", культуру і мистецтво, фізичну культуру і спорт. Розрахунок вищевказаних видатків здійснюється на основі нормативу бюджетної забезпеченості, який визначається шляхом ділення загального обсягу фінансових ресурсів, що справляються на реалізацію бюджетних програм, на кількість мешканців чи споживачів соціальних послуг. Загальний обсяг фінансових ресурсів, що спрямовується на виконання бюджетних програм місцевими бюджетами, розподіляється між видами видатків відповідно до приорітетів бюджетної політики держави. При розрахунку фінансового нормативу бюджетної забезпеченості може передбачатися обсяг нерозподілених видатків, який об"єднає види видатків на ті повноваження, встановлення нормативів по яких є недоцільним. Для місцевих бюджетів фінансові нормативи бюджетної забезпеченості коригуються коефіцієнтами, що враховують відмінності у вартості соціальних послуг залежно від кількості населення, соціально-економічних, демографічних та інших особливостей адміністративно- територіальних одиниць. Коригуючи коефіцієнти затверджуються Кабінетом Міністрів України.
До другої групи належать видатки на місцеву пожежну охорону, позашкільну освіту, різні програми розвитку та благоустрою населених пунктів, регулювання земельних відносин, дорожнє господарство та інші програми, затверджені відповідною радою згідно із законом.
Також всі видатки місцевих бюджетів класифікуються за:
функціями, з виконанням яких пов"язані видатки (
функціональна класифікація)
економічною характеристикою операцій, при проведенні яких
здійснюються ці видатки (економічна класифікація)
ознакою головного розпорядника бюджетних коштів (відомча
класифікація видатків)
за бюджетними програмами ( програмна класифікація). У видатковій частині місцевих бюджетів окремо передбачаються видатки поточного бюджету і видатки бюджету розвитку. Кошти поточного бюджету спрямовуються на фінансування установ і закладів, що утримуються за рахунок бюджетних асигнувань, і не належать до бюджету розвитку.
Кошти бюджету розвитку спрямовуються на реалізацію програм соціально-економічного розвитку відповідної території, пов"язаних із здійсненням інвестиційної та інноваційної діяльності, а також на фінансування субвенцій та інших видатків, пов"язаних з розширеним відтворенням.
Бюджет розвитку місцевих бюджетів є складовою частиною спеціального фонду місцевих бюджетів. Джерелом надходжень бюджету розвитку є: кошти від відчуження майна, яке знаходиться у комунальній власності, від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, коштів, які передаються з іншої частини місцевого бюджету за рішенням відповідної ради, субвенцій з інших бюджетів на виконання інвестиційних проектів.
Розділ 1.
Роль фінансової бази місцевого самоврядування в економічному та соціальному розвитку регіонів в системі
місцевих фінансів України.
1.1. Екскурс історії місцевих фінансів та їх роль в формуванні фінансових ресурсів органів місцевого самоврядування.
Вчення про місцеві фінанси як сукупність теоретичних положень про фінансове господарство та фінансову діяльність місцевих органів влади сформувалося у 19 ст. У кінці 19 ст. це учення виділилося у самостійну галузь фінансової науки. Це було пов'язано із завершенням становлення у більшості країн Західної Європи та Північної Америки органів влади , конституційним визнанням прав комун ,общин, муніципалітетів, регіонів,провшщй, штатів та інших адмістративно - територіальних утворень .
Наявність особливого вчення про місцеві фінанси відзначають у своїх працях кінця 19 - початку 20 ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: Видатки місцевих бюджетів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок