Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Базисні умови контракту

Базисні умови контракту

Назва:
Базисні умови контракту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
0,92 KB
Завантажень:
197
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
2. У міжнародній практиці здійснення зовнішньоекономічних операцій застосовуються спеціальні умови, які мають назву базисні умови поставки. Дані умови спрощують складання і погодження контрактів. Правила тлумачення базисних умов висвітлено у збірнику під назвою “Інкотермс - 2000”. Базисні умови контракту визначають момент переходу права власності на товари від продавця до покупця, отже і ризику його випадкової втрати.
Базисні умови визначають основну ціну (базис ціни) в залежності від того включаються витрати з доставки в ціну ж не включаються. Базисні умови застосовуються при транспортуванні товару будь-яким видом транспорту.
Усі базисні умови можна розділити на 4 групи:
1. Група Е – має всього один термін EXW – продавець передає товари покупцю безпосередньо у своїх приміщеннях і не несе відповідальність за його навантаження.
2. Група F – має: FCA, FAS, FOB. Продавець зобов’язується надати товар у розпорядження обраного перевізника відповідно до інструкції покупця. Обирає, наймає і розраховується з перевізником.
3. Група С – має: CFR, CIF, CPT, CIP. Продавець зобов’язується укласти договір перевезення без прийняття на себе ризику, випадкової втрати чи пошкодження товару.
4. Група D – має: DAS, DES, DEQ, DDU, DDP. Продавець бере на себе всі витрати і ризики до моменту доставки товару в пункти (в країну) призначень.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Базисні умови контракту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок