Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня

Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня

Назва:
Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,04 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему:
Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня


Ізраїльський тероризм проти Америки
У 1954 році ізраїльський уряд почав секретну терористичну операцію проти Сполучених Штатів, що мала назву «Сюзанна». Планувалося убивати американців і підривати американські установи в Єгипті. Задум полягав у тому, щоб залишати в місцях злочинів неправдиві докази того, що вчинили ці злодіяння єгиптяни, і тим самим змусити Америку виступити проти Єгипту на боці Ізраїлю. Єврейські бойовики знищили кіль* Закінчення. Початок у «Персоналі» №3 за 2007 р. Оригінал статті англійською — на сайті www.davidduke.comка поштових відділень, американських бібліотек у Каїрі й Олександрії. Однак, у процесі підготовки запланованого вибуху видовищного комплексу «Метро-Голдвін-Маєр», бомба ізраїльського терориста вибухнула передчасно. На щастя і для Єгипту, і для Америки змову було вчасно розкрито і припинено на ранній стадії.
Тоді завдяки тому, що єврейських агентів було захоплено, увесь світ дізнався про ізраїльську зраду, тож ізраїльський міністр оборони Пінхас Лавон був змушений піти у відставку. Згаданий епізод став відомий як справа Ла-вона. Сьогодні, однак, за єврейського домінування в американських засобах масової інформації і видавничих установах цю ізраїльську зраду вправно приховують від громадськості. Більшість американців просто нічого про неї не знає. Наприклад, лише коротку згадку про справу Лавона можна знайти в популярній енциклопедії Encarta, у статті про Бен Гуріона, яка написана просіоністом Бернардом Реїчем. Між іншим, цей приклад добре ілюструє типову для ЗМІ ситуацію. Коли американці гадають, що вони читають об'єктивну енциклопедичну статтю чи репортаж, вони найчастіше одержують перекручену інформацію, проштовхану завзятими сіоністами. Читаємо, що Бен Гуріон, повернувся до політики 1955 року, щоб замінити міністра оборони Пінхаса Лавона, який пішов у відставку після невдалої спроби завадити відносинам Єгипту й Заходу [25].
Зауважте, як у статті обтічно сказано, «невдала спроба завадити відносинам Єгипту й Заходу». Що це означає? «Завадити відносинам» звучить так, ніби Ізраїль лише повідомив Америці кілька негарних речей про Єгипет за його спиною і навпаки. Навмисний обман, використовуваний у цій статті єврейським автором, є типовий для тих перекручувань, що повторюються незліченну кількість разів у засобах масової інформації.
Реально рядок в енциклопедії Encarta про Пінхаса Лавона має виглядати так: «... Який був змушений піти у відставку після того, як Ізраїль було схоплено за руку під час підготовки терористичних актів на об'єктах Сполучених Штатів з метою спровокувати Америку вступити у війну проти супротивника Ізраїлю».
Я певен, що дев'яносто відсотків тих, хто читають енцеклопедію, ніколи про це не чули. Дехто може подумати, що я все це вигадую. Якщо ж Ви й далі сумніваєтеся, що Ізраїль вчинив ці терористичні акти проти Америки в Єгипті, ось Вам цитата з недавньої статті, що з'явилася в єврейському журналі «Момент». Написана Семюелем Кацем, вона призначалася для вузької єврейської читацької аудиторії. Хоча стаття начебто є «просунутою», все-таки в ній опускається провокаційне слово «тероризм», що його Ізраїль використовує, лише коли палестинці підривають бібліотеки й кінотеатри.
І провали були настільки ж звичними, наскільки були приголомшливими успіхи. У середині 50-х А'mаn (Єврейське Агентство Міністерства оборони) страждало від розкриття ганебної операції «Сюзанна», коли ізраїльські агенти примушували євреїв у Єгипті атакувати американські й британські цілі й роздмухувати антизахідні настрої. Унаслідок цього багато євреїв було арештовано, а декого з них навіть страчено. Незграбна операція спричинила ускладнення для уряду прем'єр-міністра Девіда Бен Гуріона та міністра оборони Пінхаса Лаво-на [26].
Отже, на прикладі справи Лавона ми дізнаємося про те, як наш, так званий «найкращий друг у Близькосхідному регіоні», Ізраїль, вдячний Сполученим Штатам за беззастережну грошово-кредитну і військову підтримку так, що вчиняє проти них акти тероризму! Задумайтеся над фактом, що більшість американців ніколи навіть не чули про ці теракти Ізраїлю проти Америки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок