Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Фінансова інформація на міжнародному ринку

Фінансова інформація на міжнародному ринку

Назва:
Фінансова інформація на міжнародному ринку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,68 KB
Завантажень:
433
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Фінансова інформація на міжнародному ринку


Першоджерелами інформації на фінансовому ринку є результати торгів фінансовими активами на біржових і позабіржових ринках, а також фінансова інформація про емітентів, що оприлюднюється згідно з відповідними законодавчими та нормативними актами. На основі цієї інформації інформаційні агентства формують різноманітні звіти та довідки, які відображають стан певних сегментів ринку і використовуються інвесторами та професіоналами ринку для прийняття рішень щодо інвестування коштів у ті чи інші фінансові активи. Аналізуючи поточну ринкову та додаткову інформацію, надану емітентами та іншими учасниками ринку, рейтингові агентства формують рейтинги емітентів і фінансових активів емітованих ними.
Професійні учасники ринку — фінансові посередники не тільки аналізують та узагальнюють інформацію, що є на ринку. Витрачаючи додатково кошти на проведення робіт по пошуку, систематизації та аналізу додаткової, часто конфіденційної, фінансової інформації про учасників ринку та фінансові активи, що перебувають в обігу на ринку, фінансові посередники формують власні масиви інформації, які згодом використовують для прийняття стратегічних рішень та для продажу на ринку.
Нижче наведено фінансову інформацію про котирування різних видів фінансових активів, що публікується в "The Wall Street Journal" Саме такого типу інформація публікується в періодичних фінансових виданнях багатьох країн і використовується учасниками ринку в повсякденній діяльності.
Результати котирування акцій на NYSE наведено в табл. 21.2.
Таблиця 21.2. Результати котирування акцій на NYSE
У перших двох графах таблиці — інформація про найвищу та найнижчу ціну акції за останні 52 тижні: High — найвища ціна акції за останні 52 тижні, Low — найнижча ціна акції за останні 52 тижні.
Stock — назва корпорації.
Div — дивіденди, сплачені за останній рік. Символ X у цій графі означає, що дивіденди не сплачуються.
Yld % — дохід на акцію, що виражається як річний дивіденд, поділений на курс на момент закриття біржі, тобто дивіденди, сплачені компанією, виражені в процентах до ціни акції.
Р/Е — курс акції (ціна на закриття), поділений на дохід на акцію, отриманий протягом останнього року, за останні чотири квартали. Показник Р/Е характеризує період окупності акції і показує середню кількість років до моменту, коли окупляться витрати на придбання акції, якщо дохід на акцію буде триматись на такому самому рівні. Чим вищий показник Р/Е, тим більша віддача інвестованих в акцію коштів, тим більший ризик інвестицій.
Vol 100s — обсяг укладених протягом дня угод з акціями в лотах по 100 штук.
High, Low — найвища та найнижча ціни протягом дня.
Close — ціна акції при закритті біржі (остання ціна дня).
Net Chg — зміна в ціні акції при закритті біржі в порівнянні з попереднім днем.
Крім названих даних можуть також вводитись позначки, які дадуть додаткову інформацію про певні акції. Так, dd означає збитки в діяльності корпорації протягом останніх чотирьох кварталів; gg - спеціальні умови продажу, що можуть відображати нерегулярність продаж; п — новий випуск акцій, здійснений протягом останніх 52 тижнів; s — дроблення акцій тощо.
Числові дані, наведені в табл. 21.2, означають, що найвища та найнижча ціни акції корпорації АТТ протягом останніх 52 тижнів відповідно становили 491/4дрл.) або 49 дол. 25 центів, і 33V4 дол. Дивіденди, сплачені за останній рік, — 1,3 дол., або 3,5% від поточної ринкової ціни акції. Протягом біржового дня були зафіксовані найвища ціна — 383/8 дол., найнижча ціна — 373/8 дол., ціна закриття — 38V4 дол. за акцію. Ціна акції в порівнянні з попереднім днем зросла на 1V8 дол. Всього протягом дня було продано 9 791 200 акцій АТТ. Показник Р/Е 39 означає, що інвестиції в акції АТТ окупляться за 39 років, якщо дохідність акцій буде зберігатись на такому самому рівні.
Фінансова інформація в пресі про акції може також містити показники cover (CVR) та yield b gross (YLBGROSS).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Фінансова інформація на міжнародному ринку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок