Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Технічні, технологічні організаційно-правові складові АІС “Режимно-облікові бланки та їх користувачі”

Технічні, технологічні організаційно-правові складові АІС “Режимно-облікові бланки та їх користувачі”

Назва:
Технічні, технологічні організаційно-правові складові АІС “Режимно-облікові бланки та їх користувачі”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,06 KB
Завантажень:
336
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Технічні, технологічні організаційно-правові складові АІС “Режимно-облікові бланки та їх користувачі”


Створення інфраструктури перманентної протидії нелегальному обороту капіталів, поряд з впровадженням комплексу різноманітних інформаційних систем управління ризиками, передбачає також удосконалення системи документообігу, яке полягає, перш за все, у створенні єдиної автоматизованої системи накопичення баз даних про виготовлення, облік, рух, використання, списання, пошук та ідентифікацію режимно-облікових бланків. Для створення АІС “Режимно-облікові бланки та їх користувачі” необхідно вирішити ряд технічних, технологічних та правових проблем.
Технічний аспект проблеми полягає у створенні єдиної міжрегіональної мережі передачі – прийому інформаційних даних між головною організацією – виробником бланків (Держзнаком України) та підлеглими структурами (дилерами Держзнаку України) за існуючими комутативними каналами, виділеними лініями, а у перспективі – за шифровими каналами.
Технічні вимоги до інформаційно-аналітичної та пошуково-ідентифікаційної системи “Режимно-облікові бланки та їх користувачі”.
1. Система повинна складатись з:
1.1. Центральної частини (накопичувача інформації), що складається із одного чи декількох файл-серверів, з місцем розташування у місті Київ;
1.2. П’ятдесяти віддалених робочих місць, розташованих по всій території України, що призначені для первинної обробки та періодичної передачі обробленої інформації у центральну частину (подобово), а також отримання справок із центральної частини за запитами з віддалених місць;
1.3. Системних технічних і програмних засобів передачі даних між віддаленими робочими місцями і центральною системою.
2. Вид інформації:
2.1. База даних, що містять текстову та цифрову інформацію, з можливостями оперативного пошуку;
2.2. Орієнтований обсяг інформації, що передається з віддалених робочих місць у центральну систему, – до 1000 записів, по 1 КБ за один сеанс зв’язку (близько 1 МБ).
3. Можливості системи:
3.1. Підключення (в ідеалі) необмеженої кількості віддалених абонентів, які мають можливість отримувати за запитом інформацію із системи. При цьому має бути забезпечена можливість підключення до системи віддалених користувачів на комерційній основі, що передбачає абонементну плату за одиницю часу чи одиницю інформації.
4. Ступінь надійності системи та охоронності інформації:
4.1. Система повинна забезпечити безперервне функціонування апаратної та програмної складових центральної частини;
4.2. Апаратна і програмна складові віддалених робочих місць мають відновлювати роботу протягом часу, достатнього для забезпечення періодичності сеансів зв’язку з віддаленими робочими місцями та центральною системою.
Технологічний аспект вирішення проблеми полягає в розробці системи алгоритмів вдосконалення інфраструктури документообігу країни через комплексне виготовлення, облік, отримання, використання, списання, пошук та ідентифікацію “бланків суворого обліку”, або, як ми їх поєднали вище родовою назвою, – “режимно-облікові бланки”.
Природа та стан розробки технологічного аспекту проблем, що розглядаються, детермінують визначення внутрішньо-сегментних проблем вдосконалення інфраструктури документообігу. А таких проблем, як ми зазначили вище, дуже багато. Це і необхідність подальшої уніфікації документів, і вдосконалення системи документообігу до рівня нових, ринкових умов, це також і вирішення цілого комплексу проблем, пов’язаних із захистом режимно-облікових бланків. Причому, як показала загальна класифікація документів за наведеними вище ознаками, а також аналіз стану теоретичної і законодавчої розробки цих питань у теорії і практиці бухгалтерського обліку, поняття бланки “суворого обліку”, “суворої звітності” частіше вживаються як синоніми, а поняття “бланки ідентифікаційних документів” ні в літературі, ні у законодавстві не зустрічається взагалі. Для створення ефективної і водночас негроміздкої інформаційно-аналітичної та пошуково-ідентифікаційної системи таких бланків необхідно зробити їх класифікацію, оскільки вже сама назва цієї системи свідчить про те, що зміст проблем, вирішення яких пов’язується з використанням цієї категорії бланків, в умовах ринкової економіки змінюється.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Технічні, технологічні організаційно-правові складові АІС “Режимно-облікові бланки та їх користувачі”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок