Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Санація, платоспроможність

Санація, платоспроможність

Назва:
Санація, платоспроможність
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,34 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Заходи щодо відновлення платоспроможності (санація) кредитних установ
Питання відновлення платоспроможності (санації) та ліквідації кредитних установ регулюється в Розділі ІІІ Директиви 2001/24/ЕС Європейського Парламенту і Ради від 4 квітня 2001 стосовно заходів щодо відновлення платоспроможності та ліквідації кредитних установ (далі - "Директива стосовно заходів щодо відновлення платоспроможності та ліквідації"). Вона застосовується до кредитних установ та їх структурних підрозділів, що знаходяться в державі-члені, іншій ніж їх головний офіс, а також до підрозділів кредитних установ, що розташовані як мінімум у двох державах-членах, головний офіс яких знаходиться поза межами Співтовариства.
Поняття заходів щодо відновлення платоспроможності
Під заходами щодо відновлення платоспроможності розуміють заходи, спрямовані на збереження та відновлення фінансової ситуації кредитної установи в т.ч. такі, що створюють загрозу призупинення платежів, призупинення примусових заходів або зменшення вимог. Такі заходи розглядаються в тій мірі, в якій вони можуть зачіпати права третіх осіб, що існували на момент виникнення відносин.
Санація кредитних установ, які мають свій головний офіс на території Співтовариства
.
Органами, компетентними відкрити заходи щодо відновлення платоспроможності кредитної установи, включаючи її структурні підрозділи, що здійснюють свою діяльність в іншій державі-члені можуть бути виключно адміністративні або судові органи держави-члена походження. Крім того, такі заходи повинні запроваджуватися відповідно до законодавства держави-члена походження.

Процедура застосування таких заходів регулюється законодавством держави-члена походження.

При відкритті заходів щодо відновлення платоспроможності адміністративні або судові органи держави-члена походження повинні негайно повідомити про це відповідні компетентні органи приймаючої держави-члена. Якщо адміністративні або судові органи приймаючої держави-члена вважають за доцільне застосувати один або декілька заходів щодо відновлення платоспроможності, вони повинні проінформувати компетентні органи держави-члена походження.

Після відкриття заходів щодо відновлення платоспроможності адміністратор або інша уповноважена особа повинна опублікувати витяг з рішення про санацію в Офіційному Журналі Європейських Співтовариств та у двох національних газетах кожної приймаючої держави-члена. В цьому витязі повинна міститись така інформація:

- часові рамки для пред'явлення вимог;

- чітке встановлення дати закінчення терміну пред'явлення вимог;

- повна адреса компетентного органу або суду для пред'явлення вимог.

Компетентні органи або адміністратор повинні повідомити відомих кредиторів про відкриття заходів щодо відновлення платоспроможності. Проте заявляти вимоги мають право всі кредитори.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Санація, платоспроможність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок