Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Планування та організація перевозки вантажу

Планування та організація перевозки вантажу

Назва:
Планування та організація перевозки вантажу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,62 KB
Завантажень:
137
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
План.
Вступ
1. Планування та організація перевозки вантажу
2. Порядок здачі вантажів органам автомобільного транспорту
3. Прийом вантажів від органів автомобільного транспорту
4. Відповідальність автотранспортних підприємств за утрату, порчу та пошкодження вантажів
Висновок
Практична робота
Список використаної літератури
Вступ
Розвиток і вдосконалення транспорту здійснюється відповідно до національної програми з урахуванням його пріоритету та на основі досягнень науково-технічного прогресу і забезпечується державою.
Нормативні акти, які визначають умови перевезень, порядок використання засобів транспорту, шляхів сполучення, організації безпеки руху, охорони громадського порядку, пожежної безпеки, санітарні та екологічні вимоги, що діють на транспорті, є обов'язковими для власників транспорту і громадян, які користуються послугами транспорту та шляхами сполучення.
Підприємства транспорту здійснюють перевезення та надання послуг на основі державних контрактів, державних замовлень і договорів на перевезення пасажирів і вантажів з урахуванням економічної ефективності провізних та переробних можливостей транспорту.
До складу автомобільного транспорту входять підприємства автомобільного транспорту, що здійснюють перевезення пасажирів і вантажів, авторемонтні і шиноремонтні підприємства, рухомий склад автомобільного транспорту, транспортно-експедиційні підприємства, а також автовокзали і автостанції, навчальні заклади, ремонтно-будівельні організації та соціально-побутові заклади, інші підприємства, установи та організації незалежно від форм власності, що забезпечують роботу автомобільного транспорту.
Контроль за додержанням законодавства на транспорті здійснюють відповідні органи виконавчої влади і органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень.
1. Планування та організація перевезення вантажів.
Автомобільним транспортом в Україні перевезення вантажів здійснюються за планами, що складаються на основі планів виробництва, капітального будівництва, закупівель сільськогосподарських продуктів, матеріально-технічного постачання і товарообігу, і улаштовуються необхідними розрахунками.
Підприємства, організації і установи, міністерства і відомства при складанні планів перевезень вантажів автомобільним транспортом зобов'язані враховувати необхідність:
а) зниження транспортних витрат;
б) задоволення потреб і поліпшення обслуговування народного господарства в перевезеннях вантажів шляхом збільшення централізованих перевезень, а також впровадження раціональних маршрутів і схем вантажопотоків;
в) поліпшення використання рухливого складу автомобільного транспорту;
г) правильного розподілу перевезень між різними видами транспорту.
Кабінет Міністрів України затверджує річний план перевезень вантажів автомобільним транспортом загального користування з розподілом обсягів перевезень вантажів.
Міністерства і відомства-вантажовідправники зобов’язані в 15-денний термін з дня одержання від Міністерства транспорту України річного плану перевезень вантажів направляти відповідним виробничим об’єднанням і управлінням автомобільного транспорту розподіл зазначеного плану по підвідомчих підприємствах і організаціям.
У випадку непредставлення в термін міністерствам, відомствам розподілу затвердженого йому плану перевезень вантажів по підвідомчих підприємствах і організаціям розподіл плану здійснюють виробничі об’єднання і керування автомобільного транспорту на підставі заявок відповідних підприємств і організацій.
Планування перевезень вантажів по відправниках вантажу (вантажоодержувачам) на квартал здійснюється на місцях виробничими об'єднаннями і керуваннями автомобільного транспорту, за винятком перевезень, планованих у централізованому порядку.
На підставі плану перевезень вантажів автотранспортні чи підприємства організації укладаються з відправниками вантажу чи вантажоодержувачами річні договори на перевезення вантажів автомобільним транспортом.
При висновку договору на перевезення вантажів з вантажоодержувачем, а також при прийнятті від нього разового замовлення, він користується правами, несе обов'язки і відповідальність, передбачені Статутом для відправника вантажу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Планування та організація перевозки вантажу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок