Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> К/р. ринок нерухомості України

К/р. ринок нерухомості України

Назва:
К/р. ринок нерухомості України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,30 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
К/р. ринок нерухомості України


Зміст


Вступ.
На сьогоднішній день в Україні як і в інших країнах колишнього СРСР для всіх суб’єктів господарювання і звичайного населення формується нова економічна середа, багато елементів якої знаходяться в стадії становлення та вивчення. В першу чергу це відноситься до системи знань про нерухомість, с функціонуванням якої так чи інакше пов’язане життя та діяльність людини в будь-якій сфері бізнесу, управління та організації. Саме поняття “нерухомість” в сучасній Україні введено до активного практичного оберту декілька років.
Нерухомість – основа національного багатства України, що має масовий та всенародний характер. Саме цим пояснюється актуальність та необхідність вибраної мною теми.
Мета курсової роботи – вивчення теорії та практики функціонування ринку нерухомості України як важливої сфери та сегменту економіки та господарства нашої країни.
Об’єкт дослідження курсової роботи: ринок нерухомості України.
Предмет дослідження курсової роботи: система економічних, організаційних і правових відносин з приводу нерухомого майна, що засновано на діючих законодавчих і нормативних актах, які регулюють управлінні різними об’єктами нерухомості.
Основні методи дослідження, що використовуються в курсовій роботі – експериментальний, аналітичний, монографічний, статистичний, правового регулювання.
При написанні курсової роботи були використанні публікації та статті журналів, підручники, та матеріали мережі Інтернет.


1.Зміст та загальна класифікація нерухомості.
В Україні всі операції з нерухомістю регулюються Законом України про власність, від 7 червня 1992 року № 2544-ХІІ.
1.1.Поняття й ознаки нерухомості
У повсякденному житті термін «нерухомість» здається цілком зрозумілим . У дійсності зовнішня видимість далеко не збігається з юридичною сутністю нерухомості, що багато в чому визначається особливостями економічного розвитку країни, що склалися історичними традиціями й іншими умовами.
Поняття нерухомості, як і будь-яке інше поняття, складається з трьох необхідних елементів:
1.Найменування — знак (термін), закріплений за об'єктом, у даному випадку — це «нерухомість»;
2.Зміст — сукупність відмітних ознак, ядром яких є сутнісна властивість — нерухомість, непереміщуваність у просторі й ін.;
3.Обсяг — безліч (клас) предметів, відображуваних у даній категорії, — будинку, спорудження і т.п.
Поняття нерухомості не зводиться тільки до дефініції, тобто до короткої вказівки одних істотних ознак, а є синтезом, сумою знань про предмет. В Україні, як і в інших країнах світу, нерухомість визначають в основному через обсяг поняття — перелік предметів (речей) і речових прав, що включаються в нього. Відповідно до Цивільного кодексу України до нерухомих речей (нерухомому майну, нерухомості) відносяться наступні матеріальні і нематеріальні об'єкти:
Окремі об’єкти
земельні ділянки;
все, що пов’язано с землею: ліси, багатолітні насадження, будівлі, спорудження
зрівнюванні з нерухомістю, надлежачі до державної регістрації;
Складні об”єкти
Підприємства в цілому як комплекс власника включає:
земельні ділянки
будівлі та споруди
обладнання
сировину та продукцію
нематеріальні активи
інформація
інші ексклюзивні права.
У загальному випадку нерухомість — це земельні ділянки і всі те, що з ними міцно зв'язане, переміщення яких без нерозмірного збитку їхньому призначенню неможливо. У той же час українські закони включають у нерухоме майно і прирівняні до нього цілком спонукувані речі (повітряні і морські судна й ін.) не по родових чи видових ознаках, що було б цілком зрозуміло, а по доцільності поширення на них спеціального правового режиму, установленого для дійсно нерухомих об'єктів.
Визначення сутності нерухомості тільки з матеріально-речовинної сторони має важливе значення в багатьох галузях знань, але явно недостатньо і далеко не вичерпує всієї сукупності ознак, властивих його змісту. У теорії і практиці варто розрізняти поняття нерухомого майна як матеріального (фізичного) об'єкта і як комплексу економіко-правових і соціальних відносин, що забезпечують спеціальний порядок розпорядження їм і особливій стійкості прав (схема 1).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: К/р. ринок нерухомості України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок