Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> ВАТ „Чортківський цукровий завод”

ВАТ „Чортківський цукровий завод”

Назва:
ВАТ „Чортківський цукровий завод”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,75 KB
Завантажень:
273
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Звіт практики
по підприємству ВАТ „Чортківський цукровий завод”
м.Чортків


Вступ.
В останні роки в зв'язку з різким погіршенням стану навколишнього природного середовища екологічні проблеми співставляються з важливими соціальними та економічними проблемами альтернативних варіантів немає. Необхідно вибрати таку стратегію і тактику природокористування, при якій людина у своїй господарській діяльності буде всесторонньо враховувати закони розвитку природи.
Курс "Нормування антропогенного навантаження на природне середовище" вивчає форми і методи оцінки якості природного середовища та ступеню його забруднення, критерії якості природного середовища, систему управління станом довкілля. Екологічне регулювання антропогенних впливів включає насамперед визначення допустимих впливів і навантажень на екосистеми і природне середовище на різних рівнях. У процесі нормування дуже важливим є розробка критеріїв, які направлені на обмеження джерел шкідливих викидів. Чітке дотримання величин нормативних допустимих викидів забруднюючих речовин є сьогодні одним з найбільш діючих засобів охорони повітря, води, ґрунту.
Мета даної практики - закріплення теоретичних знань з дисципліни "Нормування антропогенного навантаження на природне середовище" та підготовка студентів до самостійного виконання комплексу завдань на основі розрахунку концентрацій шкідливих інгредієнтів в атмосферному повітрі з встановленням ГДВ цих речовин на конкретному промисловому підприємстві.
Характеристика району.
Чортківський район розташований у південно-західній частині Тернопільської області. Населення району складає 64,9 тисяч чоловік у тому числі міського населення 16,8 тисяч чоловік. Даний район знаходиться у Західно-Української лісостепової фізико-географічної провінції – в межах так званого “Опілля”. Районний центр - місто Чортків - розташоване на річці Серет. Перша письмова згадка про Чортків датується 1260 роком. На території міста знаходилося давнє словянське поселення, яке до середини 14ст. входило до складу Галицько-Волинського князівства. Близьке розташування до Тернополя та зручне положення міста Чортків та самого району у межах області сприяють розвитку промисловості, торгівлі та транспорту. Сільське господарство спеціалізується на вирощуванні зернових культур (пшениця, кукурудза, гречка); технічних (цукрові буряки, тютюн), а також на розведення великої рогатої худоби. Допоміжними являються галузі – птахівництво та вівчарство. Площа с/г угідь 55,9 тис.га, у тому числі орні землі – 49,8 тис.га сіножаті і пасовища – 581 га. Площа осушувальних земель в районі становить 7,1 тис.га, а зрошувальних 136 га.
Поверхня району рівнинна, розчленована долинами річок. У цьому місці характерні так звані стінки (круті схили долин, вкриті лісовою та степовою рослинністю), а також низькорослі ліси.
Корисні копалини.
Найпоширенішими в даному районі є нерудні корисні копалини. Серед них вапняки, глини, крейда, піски, пісковики тощо. Зони використовуються як природні будівельні матеріали або ж є сировиною для їхнього виробництва. Серед усіх корисних ко-палин району особливої уваги заслуговує теребовлянський чер-воний пісковик, який розробляється в Застіноцькому кар'єрі.
Найкращої якості пісковик знаходиться на берегових схилах Серету, і його притоки Гнізни. Багий Чортківський район покладами глини. Чортківське родовище глин — одне з найбільших в області. На його основі працюють цегельні заводи.
Поклади піску зустрічаються в селах Сади, Котузів та ін. Бі-ля села Сороцьке виходять на поверхню гіпси.
По річці Серет між Тернополем і Теребовлею є запаси фос-форитів, які можна використовувати як мінеральне добриво.
В районі є незначна кількість торфу. На сірководневі води багаті околиці Конопківки, а також Сороцьке, Великій Говилів, Мшанець, Гумниська. Мінеральні ба-гатства землі утво-рювалися упродовж мільйонів років, і тому їх потрібно використовувати по-господарськи.
Чортківський район багатий на крейду, запаси якої є біля села Ка-м'янка та в районі Золотників.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: ВАТ „Чортківський цукровий завод”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок