Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Ознайомлення з структурою і діяльністю підприємства

Ознайомлення з структурою і діяльністю підприємства

Назва:
Ознайомлення з структурою і діяльністю підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,13 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Ознайомлення з структурою і діяльністю підприємства


"Плай" - це в народній галицькій мові поняття, яке характеризує стежку , що веде поміж високими горами та глибокими прірвами. Таку стежку, довжиною понад століття, представляє собою історія Івано - Франківського шкіряного підприємства, одного з найстаріших в галузі легкої промисловості України.
Його історія починається наприкінці 1888 року, коли у Станіславі (так до 1962року називався Івано-Франківськ) вступила в дію фабрика шкір Якуба Маргошеса, яка згодом стала фірмою "Я Маргошес і сини" де працювало 74 робітники.
Етапи розвитку підприємства:
1939рік- після встановлення Радянської влади на Станіславщині шкір фірма разом з іншими підприємствами була націоналізована. На її базі створюються два самостійні підприємства: державний шкірзавод і державна взуттєва фабрика. Уже в 1940році шкірзавод випускав 150 тисяч квадратних метрів хромових шкіртоварів і 120 тонн твердих .
1954рік-утворення на базі заводу і фабрики шкіряно-взуттєвого комбінату з випуском хромових шкіртоварів 1590тис.кв.м, твердих шкіртоварів 4034 тонни, взуття - 1549тис.пар.
1971рік- до комбінату приєднується шкірсировинна база і підприємство одержує назву "Шкіряна фірма імені 40-річчя Жовтня."
1976рік-до шкіряної фірми приєднується Болехівський завод з потужністю 820тис.кв.м хромових шкіртоварів. В результаті утворюється шкіряне об’єднання імені 40-річчя Жовтня.
Адміністративна система управління , державна форма власності призвели до того, що шкіряне об’єднання було позбавлено роботи в умовах вільного ринку й конкуренції. Незалежність України , як держави, проголосила новий як політичний, так і економічний курс. Ринкова економіка, вільні ціни, конкуренція, приватна власність - стали вимогою і принципом роботи для більшості підприємств.
Нову сторінку в історії обєднання відкрив 1996рік-після проведення корпоратизації та приватизації виробничо-комерційна діяльність ВАТ "Івано- Франківського шкіряного підприємства "Плай" спрямована на співробітництво з італійськими діловими партнерами фірми "Фреско-Пеллі", яке здійснюється через дочірне підприємство "Спілловер" м. Київ (сьогодні ТзОВ з іноземними інвестиціями "Спілловер"). "Спілловер" є основним постачальником давальницької шкірсировини, хімічних матеріалів та володіє ринками збуту шкіряної продукції. З допомогою італійських партнерів ВАТ "Плай" здобув серйозні інвестиції, які вкладено головним чином у нові технології і дали можливість випускати продукцію європейських стандартів. Розширено асортимент випуску хромових шкіртоварів для верху взуття до 10 одиниць, в залежності від замовлень і різних товщин.
Сьогодні підприємство випускає продукцію яка користується попитом в Італії, Китаї, Індії, а також на Україні. Середньорічний випуск хромових шкіртоварів із шкур ВРХ складає 570тисяч квадратних метрів, що в порівнянні з 1996роком у 10,2 рази більше.
За останні роки реорганізовано структуру підприємства, впроваджено сучасний менеджмент комерційних служб і кадрової політики, вдосконалено систему управління.
Політика керівництва підприємства спрямована на максимально ефективну реалізацію продукції як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, збереження людських ресурсів і престижу виробничої марки. Івано – Франківський «Плай» віднайшов свою стежину в новій ринковій економіці України і долає нові вершини.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Ознайомлення з структурою і діяльністю підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок