Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Характеристика діяльності інформаційного агенства Рейтер

Характеристика діяльності інформаційного агенства Рейтер

Назва:
Характеристика діяльності інформаційного агенства Рейтер
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,10 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Характеристика діяльності інформаційного агенства Рейтер.
ПЛАН
Загальна характеристика;
Мета діяльності і роль компанії на світовому і регіональному рівнях;
Основні продукти в галузі інформації і телекомунікації:
а). Reuters Financial (Reuters Information та Reuters Trading Solutions);
б). Reuterspace;
в). Instinet;
Перспективи розвитку;
Економічний та політичний вплив.
1. Рейтер (Reuters Group PLC) є найбільшим світовим агенством новин та фінансової інформації. По кількості, складності та загальному об'єму інформації, що надається агенством банкам, ЗМІ та іншим бізнес-користувачам йому немає рівних. Агенство має багатий 150-річний досвід у галузі постачання інформації. На даний момент агенство об'єднує понад 2000 журналістів, фотографів та операторів. Агенство має свої представництва 215 містах 98 країн світу, де праціє понад 17000 працівників.
Штаб-квартира агенства знаходиться у Лондоні (85 Fleet Street London), але компанія має 20 регіональних керівних представництв, що охоплюють ту чи іншу країну чи групу країн. Керівний орган компанії - рада директорів, очолювана Кристофором Хоггом (Christopher Hogg). Підрозділ Instinet має незалежне керівництво.
У 1999 році річний доход Рейтер склав 4500 млн. дол., з яких 60% припадає на Європу, 15% - на Америку і 14% на Азію. Прибуток склав понад 800 млн. дол.
Доходи за галузями
Основна частина доходів припадає на послуги з надання фінансової інформації.
2. Мета діяльності і роль компанії на світовому і регіональному рівнях.
Рейтер прагне світового лідерства у галузі постачання інформації у всіх країнах та на всіх сегментах ринку. На даний момент основну увагу зосереджено на розвиток агенства в мережі Інтернет (нинішній девіз компанії - "Ми створимо діючі фінансові ринки в Інтернеті"). Взагалі діяльність компанії сфокусована на трьох сферах:
1). Надання бізнес-інформації для глобальних і локальних мереж - тут метою компанії є забезпечення потреб мережевих фінансових ринків у бізнес-іноформації.
2). Надання спеціалізованої фінансової інформації для професіоналів, що працюють поза фінансовими ринками.
3). Надання інформації ЗМІ.
Агентсво відіграє провідну роль у світовій інформаційній системі, як законодавець у галузі надання інформації. Саме завдяки Рейтер здійснено революцію 70-их років на світових фінансових ринках. Такі нововедення як перші електронні інформаційні продукти та перші електронні транзакції стали важливим фактором стрімкого розвитку світових фінансових ринків впродовж останніх 30 років. Також Рейтер є набільшим та, що також луже важливо, незалежним джерелом інформації для більшості сучасних ЗМІ. Інформаціею Рейтер користується понад 900 бізнес-порталів у мережі Інтернет. На регіональних рівнях Рейтер також відіграє значну роль, але, на відміну від світового рівню, у агентсва є регіональні конкуренти, які, в межах певного регіону здатні конкурувати з Рейтер у постачанні регіональної інформації. Найбільше ця конкуренція відчутна у інформаційно-розвинутих країнах, в першу чершу в США і Японії. Але на даний момент компанія спрямувала значні зусилля на посилення своїх позицій в цих країнах. На європейському інформаційному ринку лідерство Рейтер є беззаперечним.
Доходи Рейтер по регіонам
Як видно з діаграми, левова частка доходів Рейтер припадає саме на європейський регіон.
3. Основні продукти в галузі інформації і телекомунікації:
Агенство Рейтер спеціалізується на наданні 3 класів продуктів:
Reuters Financial (Reuters Information та Reuters Trading Solutions) - фінансові інформаційні продукти, що надають доступ до новин та котировок в режимі реального часу, а також програмні додатки для аналізу даних. Транзакційні продукти дозволяють трейдерам здійснювати угоди на ринках валют, ф'ючерсів, опціонів і цінних паперів. Також до цієї групи продуктів входять фінансове телебачення, система керування інформацією та система керування ризиками.
Reuterspace - це широкий спектр мультимедійних послуг: ленти новин, телевізійні репортажі, фотографії та графіка новин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Характеристика діяльності інформаційного агенства Рейтер

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок