Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Транспортні перевезення у зовнішньоекономічній діяльності.

Транспортні перевезення у зовнішньоекономічній діяльності.

Назва:
Транспортні перевезення у зовнішньоекономічній діяльності.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,46 KB
Завантажень:
339
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
З дисципліни: „ Організація транспортних перевезень”
Транспортні перевезення у зовнішньоекономічній діяльності.


Зміст
Тема 1. Транспортні перевезення у зовнішньоекономічній діяльності.
Вступ
Предмет та зміст курсу.
Економічна теорія про транспортні перевезення.
Світова транспортна інфраструктура.
Висновки
Література
Вступ
Сучасний етап розвитку економіки України пов’язаний з переходом до ринкових відносин, характеризується підвищенням соціальних, організаційних, екологічних та технологічних вимог щодо функціонування і розвитку транспортного комплексу. Схильність до співробітництва в різних галузях суспільного виробництва і соціальній сфері викликає необхідність удосконалення міжнародних перевезень та зміцнення позицій вітчизняного перевізника на транспортних ринках. Економічна криза на транспорті, як і в інших галуззях, у значній мірі є наслідком намагання створити у стислі терміни самостійну національну маршрутну систему, на теренах якої значна кількість транспортних підприємств і перевізників сьогодні не в змозі ефективно функціонувати, що перешкоджає формування спільного ринкового простору. У сучасному світовому поділі виробництва відсутні приклади навіть серед розвинених держав, щоб транспортні системи були відокремлені і не базувались на інтеграційних принципах. Ігнорування цього факту, недостатність законодавчої, нормативно-правової, технологічної та інформаційної бази міжнародних перевезень призводить до того, що Україна, яка знаходиться на перехресті головних транспортних напрямків Євроазійського континенту, що мають тисячолітню історію, неповністю реалізує ці переваги в розвитку національної транспортної системи на мережі міжнародних транспортних коридорів.
Важливе місце в економічній політиці держави відведено невідкладному опрацюванню та реалізації ”Програми створення та функціонування національної мережі міжнародних транспортних коридорів в Україні”, ”Комплексної програми утвердження України як транзитної держави”, розширення співробітництва з міжнародними транспортними організаціями, забезпечення приєднання України до міжнародних конвенцій та угод у галузі міжнародних перевезень.
Таким чином, удосконалення організації міжнародних пасажирських та вантажних перевезень на мережі міжнародних транспортних коридорів та їх правове забезпечення є актуальним і потребує наукових методів вирішення.
1.1.Предмет та зміст курсу.
Історія міжнародних транспортних перевезень тісно пов’язана із розвитком економічних і політичних відносин. Економічні та політичні відносини між державами розвивались добровільним та примусовими методами.
Добровільний метод ґрунтується на встановленні партнерських економічних вигідних стосунків Наприклад: Великий шовковий шлях, Янтарний Чумацький шлях, і інші.
Примусовий метод ґрунтується на захопленні чужих територій, пограбування природних ресурсів і прокладання шляхів сполучень. Взаємовідносини між суб’єктами підприємницької діяльності держави та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності опираються на систему переміщення вантажів і людей за допомогою транспортних засобів, які входять в транспортну систему.
Предметом вивчення дисципліни є:
механізм функціонування транспортних перевезень.
тенденція розвитку транспортних мереж та транспортного обслуговування у зовнішній діяльності.
умови та особливості транспортних зовнішньоекономічних контрактів.
особливості транспортного експедирування вантажів.
особливості транспортного страхування транспортних засобів, вантажів та пасажирів.
розрахунок економічної суспільності транспортних контрактів. Зміст курсу:
особливості транспортних перевезень у ЗЕД.
техніко-економічна характеристика транспорту.
міжнародна транспортна класифікація вантажів
транспортне забезпечення.
транспортні операції.
транспортні умови контрактів.
системи товаропотоків.
концепція транспортних перевезень.
правове регулювання міжнародних перевезень.
перевезення вантажів автомобільним, залізничним, водним, повітряним та спеціальним транспортом.
особливості перевезень змішаним та комбінованим транспортом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Транспортні перевезення у зовнішньоекономічній діяльності.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок