Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Поради діловій жінці

Поради діловій жінці

Назва:
Поради діловій жінці
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,57 KB
Завантажень:
80
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Поради діловій жінці
Робота в іноземній фірмі завжди вважалася престижною. Однак тому, хто спробує улаштуватися туди, варто пам'ятати, що починати прийдеться з вихідного рівня — посади секретаря, синхронного перекладача, рядового чи бухгалтера маркетолога з зарплатою 150-200 доларів на місяць. Для того ж, щоб піднятися по сходам кар'єри хоча б на одну сходинку й одержувати на сотню доларів більше, потрібні, як мінімум, рік-півтора завзятої праці.
Не будуйте повітряних замків!
Якщо ви вирішили шукати роботу в західній фірмі, тверезо оціните свої можливості. До речі, зараз — не найкращий час для старту. Оскільки після серпня минулого року багато західних фірм скоротили свій персонал, а деякі і зовсім залишили Україну, конкурувати в боротьбі за вакантне місце вам доведеться не стільки з новачками, скільки з опинившимся на вулиці співвітчизницями, що вже працювали в подібних офісах.
Скажемо відразу: шансів на перемогу у свіжоспеченої випускниці вузу майже немає — практично для будь-якого західного менеджера гарантією професіоналізму є не утворення, а досвід роботи на аналогічної, а ще краще — на тій же посаді.
"Штормове" попередження
Якщо усе вищевикладене не відбило у вас бажання робити кар'єру саме в закордонній компанії, вам потрібно вирішити, будете ви шукати роботу чи самостійно постелете своє резюме в кадрові агентства. Настійно рекомендуємо друге — тому що, готуючи вас до спроби відвоювати своє місце під сонцем у якій-небудь фірмі, консультанти агентства розповідять про неї, її традиціях, співробітниках (і, зокрема, про тих, хто буде проводити з вами співбесіда) усі чи майже усе, що знають самі.
Слухати консультанта треба уважно. Якщо він, приміром, у дуже делікатних вираженнях заговорив про складний характер менеджера, з яким вам, бути може, має бути працювати, знайте: за ретельно продуманими загальними фразами коштує серйозна проблема. Так, про менеджера великої транснаціональної компанії, відомого тим, що він міг порвати невірно складений документ і жбурнути його в обличчя підлеглому чи, здавивши апельсин, бризнути соком в очі співробітнику, що йому в даний момент не подобався, сказали як про "людину з емоційно вибуховим характером".
Узагалі ж, треба заздалегідь відмовитися від ілюзій, що взаємини з безпосереднім начальником у західній компанії будуть проходити в дусі спілкування на світському рауті. Випускник Сорбони чи Гарварда, будучи незадоволений вами, може в гніві жбурнути телефон об стіну. Більш того, якщо шеф-співвітчизник, заспокоївши, звичайно все-таки прощає підлеглого, тому як і його, і себе вважає гарними людьми, для іноземного менеджера такого критерію в оцінці співробітника не існує.
Перше знайомство
Розіславши резюме, треба бути готової до того, що у вашій квартирі незабаром пролунає телефонний дзвоник, і добре поставленим голосом з вами привітаються на тій іноземній мові, про вільне володіння яким ви написали. Не лякайтеся і не особливо радуйтеся — це не роботодавець, а співробітник кадрового агентства, задачею якого є перевірка рівня ваших мовних знань. Миттєво сконцентруйтеся — вам доведеться сказати буквально кілька фраз, і у вас не буде часу виправити допущену чи помилку мовну недбалість. Якщо усі в порядку, вас запросять у кадрове агентство на співбесіду.
Тут важливо враховувати дві обставини.
Перше. Консультант кадрового агентства — не подружка, не мама і не добра знайома. Як би вона вам ні симпатизувала, професія змушує неї дивитися на вас очима замовлення роботодавця, що зробило.
Друге. Проте, її не потрібно боятися, тому що одній допущена вами в бесіді з роботодавцем помилка може перекреслити для вас усі. Консультант обговорить деякі моменти вашої біографії і трудової діяльності, після чого почнеться перевірка знань і професійних якостей. Якщо дівчина претендує на посаду секретаря, неї саджають за комп'ютер і пропонують продемонструвати володіння офісними пакетами програм. З маркетологами розмовляють про маркетинг, з бухгалтерами — про те, якого роду бухгалтерію вони вели.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Поради діловій жінці

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок