Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Послуги фінансових інститутів з антикризового управління (санація, реструктуризація та проведення банкрутства підприємств)

Послуги фінансових інститутів з антикризового управління (санація, реструктуризація та проведення банкрутства підприємств)

Назва:
Послуги фінансових інститутів з антикризового управління (санація, реструктуризація та проведення банкрутства підприємств)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,13 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
РЕФЕРАТ
на тему: „Послуги фінансових інститутів з антикризового управління
(санація, реструктуризація та проведення банкрутства підприємств)”


ЗМІСТ
стор
Вступ 3
Зародження, розвиток і сучасний стан ринку послуг з антикризового управління 6
Послуги з антикризового управління 11
Санація підприємств 11
Реструктуризація підприємств 19
Банкрутство підприємства боржника 26
Висновки 30
Список використаних джерел 32
Додатки 33


Вступ
Україна протягом останніх кількох років здійснює перехід від планово-розподільчої, командно-адміністративної економіки до суспільства з вільним ринком із соціальним його спрямуванням.
Докорінні зміни засад економічного розвитку країни зумовили прийняття цілої низки нових правових актів, які, незважаючи на певні вади, мають безумовно, прогресивний характер.
Принцип рівності перед законом усіх форм власності набрав реальних обрисів і знайшов своє підтвердження в низці правових норм.
Створення конкурентоспроможного середовища як невід'ємної частини ринкових трансформацій економіки не можна було б уявити без відродженого за часи незалежності України правового інституту банкрутства.
За останні роки виникли підприємства, що не розраховуються зі своїми партнерами, державою та працівниками, ці підприємства стають генераторами ланцюгової реакції неплатежів, що створює негативні тенденції в економіці країни.
До таких підприємств необхідно застосовувати заходи, спрямовані на їхнє фінансово-господарське оздоровлення шляхом санації, реструктуризації, добровільної ліквідації під контролем кредиторів і власника, а також шляхом примусової санації або ліквідації на підставі рішення господарського суду.
Вирішувати ці проблеми покликана система банкрутства, створена в Україні на основі Закону "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ( в редакції Закону № 784-ХІV (784-14) від 30.06.1999, який набрав чинності з 01.01.2000).
Банкрутство - невід'ємний елемент ринкової економіки і один з головних факторів ринкової конкуренції. Ефективне і цивілізоване застосування механізму банкрутства слугуватиме прискорювачем оздоровлення економіки України.
В основу системи банкрутства покладена передусім нова нормативно-правова база, спрямована не на ліквідацію виробничих потужностей підприємств-боржників, а на їх збереженні, відновлення виробництва, забезпечення робочими місцями працюючого населення, збереження великої кількості платників податків, платоспроможних клієнтів банківської системи.
Реалізація на практиці нової системи банкрутства за рахунок санації як основної процедури забезпечить появу реальних, а отже, і ефективних власників, прискорить усунення від керівництва підприємствами-боржниками осіб, не здатних працювати в умовах ринкової економіки.
Нормативно-правову базу системи банкрутства уніфікована до світового законодавства, водночас вона відповідає ситуації, що склалася на перехідному етапі економіки України.
Послуги з антикризового управління є найтрудомісткішими, бо вони є наслідком помилок в управлінні та недотриманні законодавчих норм та актів у процесі реалізації фінансових програм і проектів.
Аналіз проведення антикризового управління використовується і розглядається з двох аспектів діяльності та стану підприємства, які можуть переходити один у другий:
стан кредитора - перший аспект проблем, видів послуг і форм поведінки;
стан дебітора (боржника) - другий аспект проблем і все, що з цього випливає.
Крім того, складність і важливість послуг з антикризового управління роз'ясняють три ознаки.
По-перше, вони не стандартні, не типові і мають особливі риси конкретного підприємства та його унікального за характеристиками і терміном кризового стану з безлічі варіантів та обставин історії розвитку.
По-друге, замовляють такі послуги фізичні або юридичні особи: чи то для підприємства; організації; чи то для кредиторів або дебіторів; фізичних осіб; фінансових інститутів; конкурентів; сенаторів або інвесторів і таке інше.
По-третє, ці послуги комплексні і потребують цілої низки послуг різних інститутів (аудиту, оціненая майна, консалтингу) у різні часи і за необхідні терміни.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Послуги фінансових інститутів з антикризового управління (санація, реструктуризація та проведення банкрутства підприємств)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок