Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Фінансове забезпечення заміщення і збільшення запасу основного капіталу

Фінансове забезпечення заміщення і збільшення запасу основного капіталу

Назва:
Фінансове забезпечення заміщення і збільшення запасу основного капіталу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,08 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Фінансове забезпечення заміщення і збільшення запасу основного капіталу


ПЛАН


1. Класифікація основних засобів
В організації правильного обліку основних засобів головною є науково обґрунтована їх класифікація (групування) за найважливішими економічними і технічними ознаками (рис. 1).
Рис. 1. Класифікація основних засобів
П(С)БО 7 «Основні засоби» передбачає такі групи основних засобів, однакових за технічними характеристиками, призначенням і способом використання:
1) земельні ділянки;
2) капітальні витрати на поліпшення земель;
3) будинки, споруди і передавальні пристрої;
4) машини та обладнання;
5) транспортні засоби;
6) інструменти, прилади, інвентар (меблі);
7) робоча і продуктивна худоба;
8) багаторічні насадження;
9) інші основні засоби.
Земельні ділянки
Поняття земельної ділянки законодавством не визначено. Згідно зі ст. 2 Земельного кодексу України всі землі за цільовим призначенням поділяють на:
1) землі сільськогосподарського призначення;
2) землі населених пунктів (міст, селищ міського типу й сільських населених пунктів);
3) землі промисловості, транспорту, зв'язку, оборони та іншого призначення;
4) землі природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення;
5) землі лісового фонду;
6) землі водного фонду;
7) землі запасу.
Капітальні витрати на поліпшення земель
До витрат на поліпшення земель належать витрати на меліоративні (осушувальні) та іригаційні роботи, антиерозійні заходи (терасування, зміна рельєфу ярів та ін.)
Будинки, споруди і передавальні пристрої
Будинки — архітектурно-будівельні об'єкти, призначені для створення умов (захист від атмосферних явищ та ін.) для праці, життя, обслуговування населення й зберігання матеріальних цінностей.
Інвентарним об'єктом цього класу є кожна окрема будівля, що має стіни й дах як конструктивні основні частини. Якщо будівлі прилягають одна до одної і мають спільну стіну, але кожна з них є самостійним конструктивним цілим, вони вважаються окремими інвентарними об'єктами. Надвірні будови, огорожі та інші надвірні споруди, які обслуговують будівлю (сарай, паркан, колодязь та ін.), становлять разом із нею один інвентарний об'єкт.
Зовнішні прибудови до будівлі, які мають самостійне господарське значення, окремо поставлені будівлі котелень, а також капітальні надвірні будівлі (склади, гаражі та ін.) є самостійними інвентарними об'єктами.
До будівель належать усі комунікації всередині будівлі, необхідні для її експлуатації.
Фундаменти під велике габаритне устаткування, споруджені одночасно з самою будівлею, входять до її складу. Фундаменти під різними об'єктами (які не є будовами), навіть якщо вони розташовані всередині будівлі, належать до інвентарних об'єктів, яким вони служать.
Споруди — інженерно-будівельні об'єкти, призначені для створення умов, необхідних для здійснення процесу виробництва або забезпечення досягнення невиробничих цілей через виконання певних технічних функцій, не пов'язаних із зміною предмета праці.
Інвентарним об'єктом цього класу вважається кожна окрема споруда з усіма пристроями, що становлять із ним одне ціле, наприклад:—
резервуар (включаючи фундамент, арматуру, гарнітуру, підігрівальний пристрій);—
щогла прожекторна (включаючи фундамент, опору, мережу електропроводки з усією освітлювальною арматурою);—
дорога, естакада. Передавальні пристрої:—
лінії електропередач, у тому числі сигналізації та зв'язку;—
трансмісії та трубопроводи (крім магістральних) з усіма проміжними механізмами, необхідними для трансформації (перетворення) і передачі енергії, переміщення трубопроводами рідких і газоподібних речовин.
Інвентарним об'єктом щодо електричних ліній є лінія від розподільного пристрою електростанції (підстанції) або від клем генераторів до розподільних пристроїв приймальних підстанцій і від підстанцій до фідерних та інших службових приміщень.
Самостійними інвентарними об'єктами вважаються трубопроводи, які не є частиною машини, будівлі чи споруди, але мають самостійне значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Фінансове забезпечення заміщення і збільшення запасу основного капіталу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок