Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Вступ до фаху

Вступ до фаху

Назва:
Вступ до фаху
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,28 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Після закінчення школи в мене було два навчальні заклади куди я хотів поступати. Це такі заклади як: “Економіка зовнішньої торгівлі”(заочно) – в моєму місті, але якщо не зарахують тоді в “Коломийський економіко-правовий коледж”. Цей коледж моїм батькам порекомендувала знайома з батькової роботи тому, що її донька закінчила цей коледж. Так як я не поступив в навчальний заклад в моєму місті, я поїхав до Коломиї. В Коломиї я хотів поступити на бухгалтера, але порадили що на сьогоднішній день краще бути економістом. Але так як закінчивши цей коледж можна поступити в Київський національний торговельно-економічний університет, то на мій погляд це було вигідно. Вигідно і те, що закінчивши цей коледж я отримаю степінь Бакалавра, це полегшить знайти роботу. Спеціальність економіста на сьогоднішній день дуже важлива. В кожній країні є люди, які піднімають економіку своєї держави. Тому після закінчення коледжу я хотів би спробувати сили в цій справі. Економіка україни знаходиться на дуже низькому рівні. Це і є головною причиною по якій я вибрав спеціальність економіста.

2. Які якості по-вашому повинен мати сучасний економіст

Спілкуючись з іншими людьми, ми пізнаємо особистості і якості іхніх особистостей.

Під особистістю розуміють людину як свідому, розумну істоту, що володіє мовою, здатністю до трудової діяльності і перебуває у певних відносинах з іншими людьми.

У системі управління, як і у всякій іншій, особистість виявляється у всій різноманітності її психічних якостей, що визначають поведінку людини щодо інших людей, колективу і суспільства взагалі.

Тут немає потреби розглядати всі психологічні якості особистості, спинимось лише на тих, які найбільш важливі для економіста. До цих якостей належать здібності, емоційність, темперамент, характер та інше.

Під здібностями розуміють анатомо-фізіологічні та психічні якості людей, що дають змогу їм засвоювати певного роду знання та набувати навичок для виконання корисної діяльності.

Навички – це способи автоматичного чи напівавтоматичного

-3-

виконання компонентів процесу трудової діяльності. Очевидно, що в

умовах ринкової економіки ми повернемося до системи прийому працівників з випробувальним строком або ж практикуватимемо такий прийом з контрактним наймом на роботу. Ці форми найму дають можливість здебільшого за певний період проконтролявати формування навичок до праці у претендента і вирішити питання про подальше продовження чи припинення трудових відносин.

Наступною важливою якістю особистості людини є емоційність,яка виявляється в силі, характері та спрямованості її емоцій. Під емоціями розуміють чуттєву реакцію людини на зовнішній вплив. Економіст повинен будувати свої взаємовідносини з підлеглими таким чином, щоб у них переважали позитивні емоції мінімальними були негативні. Економісту слід бути дуже уважним у доборі слів та виразів при звертанні до підлегло, тому що якщо використовувати погане ставлення до підлеглих і це може викликати негативний емоційний стан і вплинути на ефективність його праці. Не можна також переносити на підлеглих свої негативні емоції, які могли бути вдома чи при контактах з вищими керівниками або іншими підлеглими. Щоб не було конфліктів з працівниками, треба вивчати їх відповідь на ваші емоції.

До важливих психічних якостей працівника, які слід враховувати економісту при побудові стратегії і тактики управління належить темперамент.

Темперамент-це індивідуально-психологічна характеристика людини, яка виявляється в силі, напруженості швидкості та урівноваженості перебігу її психічних процесів.

Наука розрізняє чотири типи темпераменту, зумовлені особливостями нервової діяльності людини: сангвінічний, флегматичний, холеричний і меланхолічний. Звичайно, ця класифікація,як і багато інших, має дещо умовний характер. “Чистого” темпераменту не буває. У психіці конкретної людини є риси всіх чотирьох типів темпераменту. Однак, як правило, один з них переважає, що дає змогу віднести конкретну людину до певного типу темпераменту.

Знання темпераменту підлеглого необхідне економісту для індивідуально-психологічногопідходу до людини, розуміння її можливостей, правильної розстановки людей на ділянках роботи, вибору форми розпоряджень та вказівок.

На мою думку-це є основні якості, які повинен мати сучасний

-4-

економіст для доброго ставлення і розуміння серед колег. Тому я

коротко охаректеризував і законспектував найголовніші з них. Ці якості допоможуть мені у моїй майбутній професії, для гарного ставлення до моїх колег по праці.

3. Яким галузям що вивчаються в коледжі ви відаєте перевагу для

свого формування, як спеціаліста та інтелегента?

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Вступ до фаху

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок