Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Капіталізація інвестицій

Капіталізація інвестицій

Назва:
Капіталізація інвестицій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,50 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
1. Матеріально-технічна база будівництва характеризується особливостями її функціонування в інвестиційному процесі: по-перше, ресурсів потрібно постачати рівно стільки, скільки споживається будівництвом в певний період (перев-во призводить до банкрутства), по-друге, за умов перехідного до ринку періоду зберігаються п-ції п-ми матеріально-технічної бази в порівнянні з темпами виконання обсягів будівельно-монтажних робіт. На жаль, в Україні сьогодні значна кількість підприємств бази скоротила виробництво і буд. фірми вимушені купувати імпортні матеріали та вироби, причому за кордоном, де вони значно дешевші, ніж у вітчизняній торговельній мережі. Інвестиційний процес, що функціонує нормально, потребує для створення виробничих запасів випереджувального виробництва матеріальних ресурсів приблизно на 25% в порівнянні з будівельним виробництвом.

Таким чином можна зробити висновок, що головною проблемою матеріально-технічної бази будівництва в Україні є її адаптація до ринкових умов шляхом пріоритетного розвитку базових виробництв. Матеріально-технічне постачання будов - це складний процес, який включає: визначення перспективних потреб в матеріальних виробах, виробах та технічних засобах, встановлення строків їх поступового залучення в виробничо-будівельний процес, розміщення замовлень у виробників і постачальників та узгодження з ними строків поставок.

Головною ланкою забезпечення будов ресурсами стають посередницькі товарно-сировинні компанії, фірми по заготівлі та збуту будівельних матеріалів та виробів. Вони забезпечують, в першу чергу, об'єкти, що будуються за державним контрактом та фінансуються з державного бюджету. Постачання інвестиційних будов здійснюється самостійно замовниками та підрядниками через прямі зв'язки з виробниками та оптову торгівлю. Оптова торгівля потребує встановлення відповідних елементів її інфраструктури: товарних бірж, товарних домів, ярмарків та оптових магазинів.

Оптово-посередницькі компанії (брокери) здійснюють послуги з надання комерційної інформації виробникам та виконання договорів куплі-продажу. Брокери можуть також обслуговувати інші оптово-постачальницькі операції. Діяльність оптово-постачальних компаній значно покращиться після виведення їх з підпорядкування державним та місцевим органам влади, що на даний час і почало здійснюватись.

Обладнання, що постачається на будову, класифікується за наступними ознаками: виробничому призначенню; особливостями конструювання та умовами виготовлення; умовами надходження; збереження та монтажу; строками експлуатації та умовами виведення із виробництва (ліквідації).

За виробничим призначенням обладнання може бути призначене для: - основних виробничих процесів; - допоміжних; - обслуговуючих.

За особливостями конструювання обл. є:

- вбудоване (у складі основного);

- доп.

- модернізоване (виготовлене за удосконаленим зразком);

- нетипове (виготовлене за окремим замовленням із спеціальним оснащенням).

За умовами виготовлення обл. може мати:

- масовий характер;

- вироблятись серійно або індивідуально.

За строками та умовами експлуатації:

- працювати у безперервному режимі;

- потреб. технолог. перерв.

2. Світовий та вітчизняний досвід має декілька форм комплектації будов.

За умов в Україні до цього процесу мають стосунок сторони - учасники підряд. договорів: замовник, підрядник та заводи-виробники обладнання, що здійснюють монтаж, пусконалагоджувальні роботи.

Обладнання та комплектуючі матеріали в договорах поставки специфікуються відповідно до проектно-кошторисної документації, вони повинні відповідати державним стандартам та мати сертифікати якості.

Комплектація здійснюється за наступною схемою: замовник після отримання обладнання за договором поставки забезпечує його зберігання на власних складах, формує поставочний комплект та передає його підряднику по актах у строки, передбачені договором підряду. Розрахунки між ними здійснюються за комплект за договірними цінами, з урахуванням витрат замовника на заготівлю, зберігання, комплектацію та витрат на транспорт. Раніше загот.-складські витрати жорстоко нормувались (7% від вартості обладнання). Зараз ця норма має рекомендаційний характер. Розмір цих витрат зумовлюється в договорах. При цьому існують нормативні строки зберігання обладнання на складі, які не повинен порушувати замовник.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Капіталізація інвестицій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок