Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Розробка заходів зі зниження витрат операційної діяльності на підприємстві

Розробка заходів зі зниження витрат операційної діяльності на підприємстві

Назва:
Розробка заходів зі зниження витрат операційної діяльності на підприємстві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,22 KB
Завантажень:
263
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Розробка заходів зі зниження витрат операційної діяльності на підприємстві
4.1 Вибір та обґрунтування заходів та можливого обсягу їх впровадження
В результаті проведеного аналізу скорочення витрат реалізації природного газу було виявлено, що найбільшу питому вагу в її структурі займають матеріальні витрати та витрати на оплату праці , а також амортизаційні витрати.
Кореляційно-регресійний аналіз показав, що необхідно також зменшувати втрати газу, підвищувати рівень технічного стану підприємства, вдосконалювати організацію праці і заробітної плати.
З цією метою пропонується впровадження таких заходів:
застосування змазки для газових приладів марки ЕР-1 (англійського виробництва);
встановлення суміщення професій “слюсар з обходу газопроводів, дворових вводів, ГРП, ШРП” та “монтер із захисту газопроводів від корозії”;
3. організація бригади по ремонту приміщень ГРП, адміністративного та інших виробничих приміщень.
4.1.1. Застосування змазки для газових приладів марки ЕР-1 (англійського виробництва)
Стрийське УЕГГ обслуговує понад 40 тисяч абонентів. Усі вони для приготування їжі користуються газовими плитами. Термін експлуатації 32% газових плит закінчився, на таких плитах спрацьовані газові крани, інші з’єднання, що приводить до виникнення незначних витоків газу. Газ витікає в мінімальних кількостях, що не є небезпечним для здоров’я людей, однак враховуючи велику кількість таких газових плит, витрати газу є суттєвими.
У відповідності із діючою методикою розрахунку виробничо-технологічних витрат та фактичними розрахунками цих витрат по Стрийському УЕГГ , частка витрат газу на газових плитах складає 25%. “Правилами безпеки систем газопостачання України” визначено, що періодичність технічного обслуговування газових плит – один раз на три роки. Під час планового технічного обслуговування слюсарем з експлуатації та ремонту газового обладнання здійснюється ревізія газової плити – розбирання, чистка, змазування. В даний час для змазування застосовується змазка марки ГС - 6. Вказана змазка є недовговічною, швидко витискається із стиків змазуваних поверхонь, що приводить до появи витоків газу. Термін дії змазки не перевищує одного року. Внаслідок цього протягом двох наступних років постійно мають місце витоки газу. Як результат – збільшення виробничо-технологічних витрат газу та створення аварійно-небезпечної ситуації.
Виробничо-технічні витрати газу входять до статті витрат “матеріали” і складають в 2006 р. 55,8% від загальної вартості матеріалів, списаних на собівартість. Тому їх зменшення може суттєво зменшити собівартість транспортування та постачання природного газу.
Нами пропонується впровадити в практику роботи Стрийського УЕГГ змазку марки ЕР-1 англійського виробництва. Ця змазка опробувана в Львівському УЕГГ, дає дуже хороші результати. Термін дії змазки – три роки, що виключає виникнення ускладнень в роботі газових плит, наведених вище.
Термін впровадження заходу – 2 півріччя 2007 року.
4.1.2. Встановлення суміщення професій “слюсар з обходу газопроводів,
дворових вводів, ГРП, ШРП” та “монтер із захисту газопроводів
від корозії”
У 2006 році Стрийське УЕГГ виконало великий об’єм роботи по будівництву газопроводів та газифікації віддалених населених пунктів: Зарічне, Сулятичі, Корчівка, Демівка. У відповідності із вимогами “Правил безпеки систем газопостачання України”, для технічного, профілактичного, сезонного обслуговування газопроводів, дворових вводів, ГРП, ШРП, домових регуляторів тиску газу, станцій катодного захисту в управлінні прийнято на роботу 8 робітників – по 4 слюсарі по обходу газопроводів, дворових вводів, ГРП, ШРП та монтери по захисту газопроводів від корозії. Така значна кількість новоприйнятих робітників пов’язана із віддаленістю населених пунктів від м.Стрий. З метою зменшення витрат ( часу та матеріальних) на доставляння робітників до місця роботи, на роботу прийнято місцевих жителів. Однак, фактичні об’єми виконуваних робіт значно менші від діючих норм обслуговування, робітники неповністю завантажені роботою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Розробка заходів зі зниження витрат операційної діяльності на підприємстві

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок