Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Організація роботи центрального інструментального складу й інструментально-видавальних комор

Організація роботи центрального інструментального складу й інструментально-видавальних комор

Назва:
Організація роботи центрального інструментального складу й інструментально-видавальних комор
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,25 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Організація роботи центрального інструментального складу й інструментально-видавальних комор
План
1. Інструментально-видавальних комор
2. Приймання інструменту.
3. Зберігання інструменту.
4. Облік інструменту.
5. Планування і регулювання запасу інструменту в ЦІС.

Основними функціями ЦІС є приймання, зберігання, облік, видача інструменту й пристроїв цехам, а також планування й регулювання запасу інструменту в ЦІС.
Приймання інструменту.
У ЦІС надходить весь інструмент, виготовлений в інструментальному цеху, закуплений на стороні, а також відновлений у майстернях з відновлення й відремонтований у майстернях з ремонту інструменту й оснащення.
Інструмент, що надходить зі сторони, приймається за супровідними документами (рахунками-фактурами, накладними); під час приймання його кількість перевіряється працівниками ЦІС, а якість — контрольним пунктом у ЦІС.
Інструмент, що надходить у ЦІС із інструментального цеху й майстерень із ремонту й відновлення, приймається за накладними без контролю якості.
Приймання поламаного й зношеного інструмента здійснюється ЦІС. Після відповідної перевірки частина інструмента направляється в майстерні з ремонту й відновлення, а частина — на склад вторинних матеріалів (неліквіди).
Зберігання інструменту.
У кожному відділенні ЦІС зберігається оснащення певного класу (ріжучий, абразивний, вимірювальний та ін.) на стелажах і в шафах відповідної конструкції. Інструмент розкладається по стелажах у такому порядку:—
нормалізований інструмент — за індексами в порядку зростання;—
спеціальний — за номерами виробів, деталей і операцій, для яких призначений;—
вимірювальний інструмент, що розкладається за класами точності й посадками.
В одному осередку стелажа зберігається інструмент одного типорозміру. Місця зберігання інструмента нумеруються.
Облік інструменту.
На кожний типорозмір інструменту, що зберігається у ЦІС, заводять облікову картку" в якій вказуються найменування, розмір або профіль, індекс, установлену норму запасу за системою "максимум-мінімум" і рух інструменту (надходження, видачу, залишок), а також стелаж, полицю, осередок, де знаходиться інструмент певного типорозміру.
Облік надходження здійснюється на основі документів, що надходять разом з партією інструменту, а облік видачі — за документами видачі інструменту в цехові ІРК. Видача інструменту цехам провадиться в межах установленого для кожного цеху ліміту. Новий (відновлений або відремонтований) інструмент видається цехам в обмін на відпрацьований (зношений або поламаний) тільки через цехові ІРК на їхню вимогу.
Планування і регулювання запасу інструменту в ЦІС.
Для підтримування запасу інструменту в ЦІС не нижче мінімально допустимого застосовують дві системи планування поповнення запасів: "на замовлення" і "на склад".
Система "на замовлення" полягає в тому, що відповідно до виявленої потреби в певному інструменті заздалегідь подається замовлення на його виготовлення або придбання. Так, якщо за планом передбачено випуск продукції в другому кварталі, то оснащення потрібно замовити в першому з необхідним випередженням і в потрібній кількості. Однак, як показує практика, розрахунок потреб в інструменті, зроблений за системою "на замовлення", не завжди відповідає дійсним потребам, і, як правило, за одним типорозміром утвориться дефіцит, а іншими ЦІС затоварюється. Така система планування, зазвичай, застосовується для інструменту, що потрібен в невеликих кількостях і використовується одноразово.
Потреби підприємства в інструменті покриваються на 25— ЗО % за рахунок відновлення й ремонту.
Система "на склад" передбачає встановлення максимальної й мінімальної величини запасу інструменту на ЦІС й розрахунок норми запасу, що відповідає точці замовлення. Ця система планування запасу на складі одержала назву системи "максимум-мінімум".
Мінімальна норма запасу (Zmіn) — це страховий запас інструменту, що створюється, виходячи із практичних даних залежно від видачі інструменту (Кв) на випадок затримки виконання замовлення на виготовлення або купівлю інструменту чи перевикористання його цехами:
Максимальна норма запасу (Z mах) використовується для попередження створення зайвих запасів інструменту на складі й досягається в момент надходження замовлення:
Максимальний перехідний (поточний) запас (ZJ дорівнює розміру партії:
Величина Z змінюється від максимального запасу на початку періоду між надходженнями до нуля наприкінці періоду.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Організація роботи центрального інструментального складу й інструментально-видавальних комор

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок